• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
pol articles 10

 

 کالج Centennial که در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد، بیش از ۵۰ سال آموزش با کیفیت بالا به دانشجویان ارائه کرده‌است. در واقع، کالج Centennial قدیمی‌ترین کالج عمومی در انتاریو است! دانشجویانی از بیش از ۱۰۰ گروه قومی و فرهنگی مختلف در این کالج تحصیل می کنند و به عنوان یکی از ۱۰ دانشکده برتر کانادا در نظر گرفته شده‌است.

به طور کلی، کالج Centennial یک مقصد بسیار محبوب برای دانشجویان بین‌المللی است، اما تعداد زیاد دانشکده های آن ممکن است انتخاب را سخت کند. 

 
Centennial College - Progress


دانشکده Progress بزرگ‌ترین دانشکده این کالج است که در شرق تورنتو واقع شده است. این دانشکده برنامه‌های مشترکی را با دانشگاه تورنتو شعبه Scarborough ارائه می دهد شامل جهانگردی، تجارت و مهمان نوازی و هنرهای آشپزی. دانشجویان می‌توانند از انواع برنامه‌های Advanced Diploma سه ساله انتخاب کنند. مثلاً:

 مهندسی پزشکی
 مدیریت تجارت - زنجیره تامین و مدیریت عملیات
 سیستم‌های کامپیوتری و شبکه

 

 
Centennial College - Pickering


در این دانشکده، برنامه های تحصیلات تکمیلی  در رشته های مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک ارائه می شوند.

 

 
Centennial College - Eglinton


این سایت آموزشی در محله midtown تورنتو با فاصله کمی از پارک Eglinton قرار دارد. این دانشکده برنامه های آموزشی زبان، مارکتینگ و استراتژی دیجیتال ارائه می کند که برای فارغ التحصیلان دبیرستان مناسب است.

 

 
Centennial College - Ashtombee


این پردیس با کالج Progress حدود 20 دقیقه فاصله دارد. این دانشکده با یکی از بزرگترین مراکز آموزش فن آوری حمل و نقل در آمریکای شمالی مرتبط است و انواع برنامه های 2 ساله دیپلم کالج را ارائه می دهد. شامل:

 تکنسین تعمیرات اتومبیل
 قطعات و خدمات خدمات خودرو 
 امور توسعه احتماعی
 آموزش ابتدایی کودکان

 

 
Centennial College - Downsview


این دانشکده احتمالاً یکی از هیجان انگیزترین دانشگاه های کالج در کانادا است. مکان آن در گذشته مرکز تولید هواپیما بوده است. در دانشکده برنامه های تکنسین حمل و نقل هوایی ارائه می دهد، این پردیس حتی یک آشیانه بزرگ دارد که جت های تجاری در ان قرار بگیرد.

 

 

 
Centennial College - Morningside


این دانشکده در سال 2004 افتتاح شد. پیش از این به عنوان مرکز فناوری علوم شناخته می شد ، مورنینگساید برنامه های مشترکی را با دانشگاه تورنتو اسکاربرو ارائه می دهد. این پردیس متخصص در برنامه های علوم بهداشتی و علوم زیست محیطی است ، از جمله:

 بیوتکنولوژی - پیشرفته 
 فن‌آوری محیطی 
 فن‌آوری علم غذا 

 

 

 
Centennial College - Story Arts Centre


این دانشگاه در نزدیکی Danforth در شرق یورک واقع‌شده و برنامه های ارتباطات، رسانه، هنر و طراحی ارائه می دهد. دانشجویان به برنامه‌هایی در زمینه تبلیغات، روابط‌عمومی و نیز هنرهای نمایشی دسترسی دارند. در اینجا چند برنامه پرطرفدار وجود دارد که ارزش بررسی دارند:

 دیپلم کالج - انیمیشن - سه بعدی
 دیپلم کالج پیشرفته - توسعه و طراحی بازی
 لیسانس مدیریت روابط عمومی

 

 

منبع: AB

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت با شماره عضویت R530661)

ارسال نظر
verification