• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661

 گروه مهاجرتی پل فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ و با انتشار فایل های راهنمای جامع برنامه های مهاجرتی و به ویژه "اکسپرس انتری" و "برنامه های استانی فدرال" آغاز نمود. این فایل های راهنمای اختصاصی و نکات و مطالب از طریق وبسایت، گروه و کانال تلگرامی تحت عنوان eCanada در اختیار هموطنان قرار می گرفت و مورد توجه و استناد هزاران شخص حقیقی و حقوقی قرار گرفتند. از جمله دلایل محبوبیت این منابع انحصاری جزئی، دقیق، صحیح و آپدیت بودن آنها در مقایسه با راهنمایی های ناقصی بود که از دیگر منابع قابل دسترسی بودند. فیدبک های بی شمار دریافت شده در طول این سال ها گواه این موضوع می باشد.

 برخی از راهنماهای انحصاری تهیه و منتشر شده عبارتند از:

 راهنمای جامع اکسپرس انتری (۴ ویرایش)
 راهنمای جامع برنامه استانی ساسکچوان (۳ ویرایش)
 راهنمای جامع برنامه استانی انتاریو (۲ ویرایش)
 راهنمای جامع مشاغل رگیولیتد ساسکچوان

شرکت مهاجرتی پل تحت نام رسمی Pol Immigration Services Inc در کانادا ثبت شده است. مدیریت این مجموعه بر عهده بردیا صنعتی می باشد و شماره عضویت وی در شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا (ICCRC) R530661 است. این شورا تنها مرجع قانونی منسوب شده از جانب دولت مرکزی کانادا می باشد که وظیفه نظارت بر فعالیت های وکلای رسمی مهاجرت را بر عهده دارد. طبق قانون مهاجرت و پناهندگی کانادا (IRPA) و قانون شهروندی کانادا (Citizenship Act) تمام کسانی که در قبال دریافت هزینه یا دیگر ملاحظات به ارائه خدمات مهاجرتی کانادا مبادرت می ورزند بایستی از اعضای فعال این سازمان باشد، به استثناء اعضای کانون وکلا و نوتاری کبک. شرکت پل همچنین به صورت رسمی در ایران با موضوع مشاوره و انجام پرونده های مهاجرتی ثبت گردیده است.

 بردیا صنعتی همچنین عضو رسمی وکلای مهاجرت استان ساسکچوان می باشد. شماره عضویت وی 602 می باشد. از میان استان های فدرال کانادا، این استان قوانین ویژه خود را داشته و طبق قانون تنها افرادی می توانند وکالت رسمی پرونده های مهاجرتی استانی ساسکچوان را انجام بدهند که توسط این اداره مهاجرت و تحت قانون FWRISA تائید شده باشند و ضمانت تعیین شده برای حفاظت از حقوق موکلین را نزد این اداره قرار داده باشند

لازم به ذکر است، شرکت پل همکاری مشترکی را از ابتدای فعالیت با شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا با مدیریت امیر پوراسماعیل داشته است و به این همکاری ادامه می دهد. در واقع یکی از بزرگترین مزایای فعالیت مشترک شرکت های پل و ویکی ویزا این است که تمام پرونده های مهاجرتی از نقطه نظرات و تائید هر دو وکیل رسمی بهره می برند که این منجر به بالاترین سطح از اطمینان می گردد. امیر پوراسماعیل همچنین عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا (ICCRC) با شماره R530641 و نیز عضو رسمی وکلای مهاجرت استان ساسکچوان با شماره عضویت 609 می باشد.

 

 برخی از خدماتی که شرکت های مهاجرتی پل و ویکی ویزا به همراه تیم های حرفه ای و آموزش دیده شان در ایران و کانادا ارائه می نمایند:

 ارائه دقیقترین و صحیح ترین اطلاعات از مهاجرت کانادا
 کمک به متقاضیان در تشخیص بهترین راه مهاجرت از میان برنامه ها و راه های متعدد
 ارزیابی تخصصی شرایط متقاضیان و ارائه بهترین راهکارهای مهاجرتی
 ارائه راهکارهای قانونی وارد شدن و یا ماندن در کانادا
 مهاجرت از راه سرمایه گذاری، کارآفرینی و خرید یا راه اندازی بزینس در سرتاسر کانادا
 تشکیل پرونده مهاجرتی اقامت موقت و دائم
 تمدید کارت اقامت دائم و نیز اقدام برای شهروندی کانادا
 ارزیابی تخصصی مدارک تحصیلی و تائیدیه های شغلی و حرفه ای
 سفارش و تحلیل نوت های آفیسرهای سازمان مهاجرت روی پرونده

 

 اعضای تیم شرکت های مهاجرتی پل و ویکی ویزا

 

​​​