• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661

مدارس ابتدایی در کانادا تجربه ای غنی و ایمن را در محیط های آموزشی مناسب برای حمایت از دانش آموزان و نیز با استفاده از معلمانی حرفه ای و آموزش دیده ارائه می دهند. کودکان در کانادا 8 کلاس ابتدایی را می گذرانند. این کلاس ها از کودکستان در سن 4 یا 5 سالگی آغاز گردیده و پس از تکمیل دوران ابتدایی به دبیرستان می رسد.
 

نوجوانان در کانادا کلاس های 9 تا 12 را در دبیرستان می گذرانند و پس از اتمام موفقیت آمیز آن در سنین 17 یا 18 سالگی، امکان ادامه تحصیلات در کالج ها و یا دانشگاه ها وجود خواهد داشت. سازمان رشد و همکاری اقتصادی (OECD) به بررسی و رتبه بندی سیستم های آموزشی در سطح دنیا می پردازد. در جدیدترین بررسی آنها، کانادا در رتبه دوم مهارت خواندن، دهم ریاضیات و هفتم در علوم در سطح دنیا قرار گرفت. همچنین، کانادا در رده دوم بالاترین نرخ تکمیل تحصیلات متوسطه قرار دارد.

 

  برخی از ویژگی های مهم تحصیل در مدارس کانادا:

 

کانادا در رتبه سوم غنی ترین کشورها از نظر سیستم آموزشی قرار دارد. مهمترین خصوصیت این سیستم ارائه برنامه های آموزشی عالی در زمینه های خواندن، ریاضیات و علوم است.

محیط های آموزشی در مدارس کانادا بصورت خلاق، تعاملی و با حمایت همه جانبه از دانش آموزان است.

معلمان مدارس کانادایی حداقل دارای مدرک کارشناسی و کارآموزی عملی در زمینه تدریس می باشند. خیلی از آنها مقاطع تحصیلی بالاتری را نیز کسب می کنند و البته حفظ و نیز بهبود مهارت ها برای آنها اجباری است.

بسیاری از مدارس دولتی کانادا دانش آموزان بین المللی را نیز پذیرش می کنند.

گزینه های شرکت در مدارس دولتی و خصوصی وجود دارند.

ارسال نظر
verification
زمان ثبت
پنجشنبه 22 خرداد 1399 15:41
سعید اکبری
با عرض سلام و خسته نباشید.
پیشنهاد شما برای تحصیل در کانادا کالج است یا دانشگاه؟ آیا برای بالا بردن امتیاز برای گرفتن اقامت دائم کانادا مهم است در کالج درس بخوانیم یا دانشگاه؟ برای گرفتن ویزا کدام معتبرتر است؟
ادمین پل
سلام، انتخاب بین کالج یا دانشگاه کاملاً بستگی به شرایط شما داره. هر کدام از اینها ویژگی های مثبت و منفی خودشون رو دارن و باید موقعیت و ویژگی های شما بررسی بشه. این موضوع می تونه روی امتیاز لازم برای کسب اقامت هم تاثیرگذار باشه. توصیه ما اینه که با کارشناسان شرکت پل صحبت کنید تا پیشنهاد مناسب رو با ارزیابی شرایط به شما اعلام کنن.
زمان ثبت
پنجشنبه 22 خرداد 1399 16:21
ارژنگ امیری
سلام
میخواستم بپرسم فرزند زیر 18 سال برای تحصیل در دبیرستان بدون همراه هم میتونه اقدام کنه ؟
ادمین پل
سلام، ممنون از سوالتون فرزندان زیر 18 سال یا باید همراه با والدین یا سرپرست قانونی خود به کانادا بیایند یا یک سرپرست (کاستودین) داشته باشند.
زمان ثبت
یکشنبه 25 خرداد 1399 20:00
الناز حقی
سلام . آیا مدرک کالج با دانشگاه از نظر معتبر بودن متفاوت است ؟وبرای کسی که میخواهد از طریق تحصیل در کانادا به اقامت دائم برسد نوع مدرک که از دانشگاه است یا کالج تاثیری در امتیازات وی میگذارد یا خیر ؟
ادمین پل
سلام، ممنون از سوالتون بطور کلی معمولاً دانشگاه ها معتبرتر از کالج ها هستن، اما بعضی از رشته ها یا پروگرم های کالج ها هم بسیار معتبر هستن که شاید در دانشگاه ها حتی ارائه نشن. اینکه برای کسب اقامت دائم کدوم یکی از اینها مناسبتر باشه کاملاً بستگی به شرایط شما داره، توصیه می کنم با کارشناسان شرکت تماس بگیرین تا بطور کامل شرایطتون رو ارزیابی کنن: دفتر مشهد: 05137684844 دفتر تهران: 02188873942
زمان ثبت
سه شنبه 07 مرداد 1399 18:04
سیامک منفرد
سلام،
اگر برای فرزندمون ویزای تحصیلی بگیریم، شخصی که به عنوان قیم همراه می رود اجازه کار دارد یا خیر ؟
ادمین پل
سلام، خیر، شخص همراه فقط ویزای توریستی می تونه داشته باشه و اجازه کار نداره. مگر اینکه شرایط درخواست نوع پرمیت دیگه مثل تحصیلی یا کاری رو داشته باشه.
زمان ثبت
دوشنبه 13 مرداد 1399 18:27
احمد راویلی
با سلام من 18 سال سن دارم و الان در حال حاضر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارم می خواستم من رو راهنمایی کنید لطفا بهتر است الان بعد از دیپلم اقدام کنم یا بعد از گذراندن دوره لیسانس ؟
ادمین پل
سلام، با توجه به شرایط سنی شما هر دو مسیر میسر هست، اما طبیعتاً اقدام زودتر می تونه شمارو سریعتر به اقامت دائم کانادا بعد از تحصیل برسونه. حهت بررسی شرایطتون و ارزیابی شدن گزینه های پیش رو لطفاً با کارشناسان شرکت ما در تماس باشید.
زمان ثبت
دوشنبه 22 دی 1399 07:01
ماندانا
سلام خسته نباشید
آیا می توان از طریق ویزای دانش آموزی فرزند برای ویزای همراه والدین و اقامت در این کشور اقدام کرد؟
ادمین پل
ویزای دانش آموزی فرزند در ابتدا فقط این امکان رو به یکی از والدین می ده که با ویزای توریستی همراهی کنن. در صورتی به اقامت کمک می کنه که والدین شرایط لازم برای شرکت در یک برنامه مهاجرتی رو داشته باشن وگرنه بخودی خود ویزای توریستی همراه به اقامت ختم نمی شه.
زمان ثبت
دوشنبه 22 دی 1399 07:03
مسع.د
سلام، آیا دانش آموز می تواند بدون حضور والدین در کانادا در مدارس این کشور تحصیل کند؟
ادمین پل
دانش آموزان زیر سن قانونی باید حداقل یکی از والدین رو همراهشون داشته باشن وگرنه احتمال رد پرونده بالاست.
زمان ثبت
سه شنبه 23 دی 1399 06:31
نیما اصغری
سلام، ایا به دانش آموزان خوابگاه داده می شود ؟ در صورت داشتن خوابگاه وجود قیم ضروری است ؟
ادمین پل
دانش آموزان زیر سن قانونی باید حداقل یکی از والدینشون رو همراه داشته باشن وگرنه احتمال رد پرونده بالاست.
زمان ثبت
دوشنبه 27 بهمن 1399 08:11
سعیده شیخی
سلام.در صورت گرفتن پذیرش در یک رشته چه مدت بعد از می توان رشته خود را تغییر داد؟
ادمین پل
محدودیت زمانی برای این موضوع تعیین نشده، اما همیشه توصیه می شه بعد از دریافت استادی پرمیت باشه.
زمان ثبت
جمعه 01 اسفند 1399 19:29
مصطفی محمدی
سلام
اگر در سن ۱۸ سالگی هم سال دوازدهم رو در یکی از مدارس کانادا بخونیم باز هم نیاز به یک قیم یا حضور پدر و مادر میباشد یا خیر ؟
ادمین پل
18 سال اجباری به قیم نیست.
زمان ثبت
دوشنبه 30 فروردین 1400 08:17
آرمان حسینی
با سلام
من ۱۶ سالمه و کلاس دهم ریاضی هستم
میخوام سال دوازدهم رو برم مدارس کانادا
و پدرم قصد دارد به صورت توریستی در کنار من باشند
آیا امکان دارد که اول پدرم برای ویزای توریستی اقدام کند و پس از دریافت ویزای توریستی من برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ؟
ادمین پل

با سلام، توصیه می کنیم جهت دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت پل با دفاتر ایران ما در تماس باشید: