• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
newfoundland pnp

  

 استان نیوفاندلند و لابرادور نیز مانند سایر استان ها دارای سهمیه مشخصی از سوی دولت مرکزی جهت پذیرش مهاجر می باشد. این استان از طریق چند زیرشاخه اقدام به جذب مهاجر می نماید:


نیروی کاری ماهر اکسپرس انتری

برای اقدام از طریق این برنامه متقاضیان باید واجد شرایط ورود به پول اکسپرس انتری باشند و پیشنهاد شغلی معتبری را از یک کارفرمای محلی در استان دریافت نمایند.


 نیروی کاری ماهر (غیر اکسپرس انتری)

برای اقدام از طریق این برنامه متقاضیان باید یا مشغول به کار در استان (با داشتن ورک پرمیت معتبر) باشند و یا پیشنهاد شغلی معتبری را از یک کارفرمای محلی در استان دریافت نمایند.


 فارغ التحصیلان خارجی

این زیرشاخه مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و دارای مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی (PGWP) می باشند و از یک کارفرمای محلی در استان پیشنهاد شغلی معتبر دریافت کنند.


 کارآفرینی 

این برنامه مخصوص صاحبان سرمایه ای است که تجربه مدیریت یا مالکیت بزینس را نیز در گذشته داشته اند و اکنون قصد انتقال تجربه خود به این استان شرقی کانادا را دارند. 


 مهارت های دارای اولویت (Priority Skills)

این زیرشاخه جدید از سال 2021 آغاز به کار نموده است و این شانس را به متقاضیان می دهد که حتی بدون داشتن پیشنهاد شغلی از استان برای مهاجرت اقدام کنند.

 

ارسال نظر
verification
زمان ثبت
دوشنبه 29 دی 1399 09:30
عسل سماواتی
با سلام داشتن مدرک دو زبان فرانسه وانگلیسی هم زمان هم دارای امتیاز می باشد ؟
ادمین پل
بله داشتن دو مدرک امتیاز اضافی داره، در جدول امتیازبندی هم این موضوع مشخص شده.
زمان ثبت
دوشنبه 29 دی 1399 13:32
ساها غیاثی
سلام ،آیا با رشته معماری دربرنامه استانی نیوفاندلند شرکت کرد؟
ادمین پل
شرح وظایف انجام شده مهم هست، توصیه می کنیم با کارشناسان شرکت ما مشورت کنین تا شرایطتون رو بررسی کنن.
زمان ثبت
سه شنبه 30 دی 1399 11:43
مهلا شیدایی
با سلام و تشکر از اطلاعات مفید و به روزتون. سوالی از خدمتتون داشتم.ریجکت شدن در ویزاهای توریستی تاثیری در برنامه های اقامت دائم دارد یا خیر ؟
ادمین پل
بستگی به دلیل ریجکتی داره، ولی در اکثر موارد مشکل خاصی نیست.
زمان ثبت
سه شنبه 07 بهمن 1399 10:28
آیدا قهرمانی
سلام ناک شغلی که در برنامه استانی نیوفاندلند انتخاب میشه باید با ناک های شغلی که در دیگر برنامه های استانی دیگر انتخاب میشئد یکی باشد یا خیر ؟
ادمین پل
ناک شغلی بر اساس شرایط کاری و سوابق شما تعیین می شه، کاری که در گذشته انجام دادین طبیعتاً الان قابل تغییر نیست و 1 ناک شغلی که از همه مناسبتر و نزدیکتر به وظایفی که انجام دادین باید انتخاب بشه. این مساله ربطی به برنامه های مختلف نداره.