• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
new brunswick pnp

  در میان سه استان دریایی کانادا، نیوبرانزویک بزرگترین استان است که در قسمت جنوب شبه جزیره Gaspe کبک و کنار ایالت Maine آمریکا واقع شده است. مرز شرقی استان کاملاً ساحلی بوده و به خلیج St. Lawrence و تنگه Northumberland مشرف است که گرمترین سواحل آب نمکی شمال ویرجینیا را تشکیل می دهند.

جمعیت نیوبرانزویک حدود ۷۵۰ هزار نفر است.بزرگترین و قدیمی ترین شهر آن Saint John با جمعیت حدود ۷۰ هزار نفر است. دیگر شهر بزرگ استان Moncton می باشد، در حالیکه Fredericton مرکز استان می باشد. نکته جالب در مورد نیوبرانزویک این است که تنها استان کاناداست که رسماً دو زبانه (انگلیسی / فرانسوی) می باشد.

صنایع اصلی استان کارخانجات تولیدی، معادن و جنگل داری می باشند و نیوبرانزویک به عنوان رهبر آمریکای شمالی در مدیریت جنگل ها به شمار می رود.

 شامل برنامه های زیر می باشد:

      اکسپرس انتری
      اسکیلدورکر با حمایت کارفرما
      اسکیلدورکر با حمایت خانوادگی
      کارآفرینی

ارسال نظر
verification
زمان ثبت
یکشنبه 01 تیر 1399 18:28
سهیل نمدی
با سلام ، در خصوص برنامه های بیزینسی نیو برانزویک آیا نمره ایلتس تاثیری می گذارد ؟
ادمین پل
سلام، داشتن مدرک زبان به کسب امتیاز بالاتر و داشتن شانس بیشتر برای دریافت دعوتنامه کمک می کند. اصولاً داشتن مدرک معتبر زبانی برای شرکت در برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی مفید هست و نشان دهنده آمادگی بیشتر متقاضی برای شروع و تداوم بزینس و شانس موفقیت بالاتر است.