• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661

 

  طبق قانون دولت کانادا تنها افراد زیر می توانند با شما وارد قرارداد مهاجرتی بشوند و به عنوان نماینده شما در درخواست ویزا عمل کنند:

 •  اعضای فعال سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین رسمی مهاجرت و شهروندی کانادا)
 •  وکلای دادگستری کانادا با عضویت فعال کانون وکلای یکی از استان های فدرال یا کبک 
 •  پارالیگال های استان انتاریو با عضویت فعال کانون وکلا

 

 توجه مهم: افراد زیر مجوز و صلاحیت قانونی عقد قرارداد مهاجرتی کانادا (اقدام برای هر نوع ویزا اعم از توریستی، تحصیلی، کاری، مهاجرتی و ...) را ندارند:

 •  وکلای دادگستری ایران
 •  آژانس های مسافرتی
 •  افرادی که ادعا می کنند ایجنت (نماینده) یکی از وکلا یا مشاورین رسمی هستند اما اسم و مشخصات آنها در سایت دولت ثبت نشده است
 •  افراد یا دفاتری که ادعای "همکاری با وکلا یا مشاورین رسمی" را دارند

 

 توجه مهم: استفاده از خدمات افراد یا دفاتری که مجوز قانونی وکالت مهاجرت را از مراجع کانادایی ندارند می تواند نتایج زیر را برای شما به همراه داشته باشد:

 •  اگر اداره مهاجرت متوجه نشود: دریافت توصیه های غلط و غیر اصولی از افراد غیرمتخصص که صرفاً به دنبال تامین منافع مالی خود هستند.
 •  اگر اداره مهاجرت متوجه نشود: عدم دسترسی به اطلاعات و مدارک نهایی ارسال شده به اداره مهاجرت از طریق پروفایل مهاجرتی شخصی شما.
 •  اگر اداره مهاجرت متوجه نشود: ارسال اطلاعات ناقص و غلط از سوی شما به اداره مهاجرت که در آینده می تواند مشکلات زیادی برای درخواست های بعدی تان ایجاد کند.
 •  اگر اداره مهاجرت متوجه نشود: ارسال مدارک تقلبی و جعل شده اعم از دعوتنامه، مدارک تحصیلی، بانکی، کاری و ... با هدف تامین منافع مالی.
 •  اگر اداره مهاجرت متوجه شود: رد شدن درخواست شما (Refusal) و از دست دادن زمان، سرمایه و فرصت ها.
 •  اگر اداره مهاجرت متوجه شود: محروم شدن از اقدام برای هر نوع ویزای کانادا به مدت حداکثر 5 سال (Misrepresentation) به دلیل دروغ گفتن به اداره مهاجرت.
   

و در نهایت چه کسی مسئول این موضوع است؟ شما یا نماینده غیر قانونی تان؟ " طبق قوانین دولت کانادا شخص شما مسئول تمامی اطلاعات و مدارکی هستین که توسط شما و یا از جانب شما به اداره مهاجرت ارسال شده است".

 

شرکت مهاجرتی پل دارای مجوزها و گواهینامه های زیر می باشد:

 

CICC 
لایسنس وکالت مهاجرت فدرال (CICC: R530661)

 

این مجوز از سوی سازمان فدرال کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) که پیش از این با عنوان شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا (ICCRC) شناخته می شد صادر می شود که تنها مرجع قانونی منسوب شده از جانب دولت مرکزی کانادا جهت نظارت و قانونگذاری بر فعالیت مشاورین رسمی مهاجرت کانادا می باشد. طبق قانون مهاجرت و پناهندگی (IRPA) و قانون شهروندی (Citizenship Act) تمام کسانی که در قبال دریافت هزینه و یا دیگر ملاحظات به ارائه خدمات مهاجرتی کانادا مبادرت می ورزند باید از اعضای فعال این سازمان باشند، به استثناء اعضای کانون وکلا و نوتاری پابلیک. بردیا صنعتی عضو رسمی و فعال این سازمان با شماره عضویت R530661 می باشد. برای جستجوی اطلاعات وکلای رسمی مهاجرت کانادا لطفاً از این لینک استفاده کنید:

 

https://register.college-ic.ca/Public-Register-EN/RCIC_Search.aspx

 

 

 

 

 

 

لایسنس وکالت مهاجرت ساسکاچوان (FWRISA: 602)

 

بردیا صنعتی همچنین عضو رسمی وکلای مهاجرت استان ساسکاچوان با شماره عضویت 602 می باشد. از بین استان های فدرال کانادا، این استان از قوانین ویژه و متفاوت خود تبعیت نموده و طبق مقررات این استان تنها افرادی می توانند وکالت رسمی پرونده های مهاجرتی استان ساسکاچوان را به عهده بگیرند که توسط این اداره مهاجرت استانی و تحت قانون FWRISA تائید صلاحیت شده باشند و نیز ضمانت تعیین شده برای حفاظت از حقوق موکلین توسط وکیل نزد این اداره به وثیقه گذاشته شده باشد. برای جستجوی اطلاعات وکلای رسمی مهاجرت استان ساسکچوان لطفاً از لینک زیر استفاده کنید:
 

https://www.saskatchewan.ca/residents/moving-to-saskatchewan/provide-immigration-services/immigration-consultant-and-foreign-worker-recruiter-licensing-and-responsibilities#licensing-information

 

 

 

 

 


دیپلمای رسمی رشته مهاجرت از آکادمی آموزش تورنتو (Academy of Learning) در سال 2018

 

 

 


گواهی تائید امضاء و مدارک از وزارت دادگستری انتاریو (Commissioner for Taking Affidavits) از سال 2019

 

 
عضو فعال سازمان مشاورین مهاجرت ایرانی کانادایی (ICAIC) از سال 2019 

 

 

4.4/5 (14 رای)