• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
nova scotia pnp

 یک سفر جاده ای عالی را می توانید در نوا اسکوشیا تجربه کنید! حتی می توانید با دوچرخه، قایق و یا با پای پیاده به اکتشاف زیبایی ها و ماجراهای این استان بپردازید. نوا اسکوشیا در شرق کانادا واقع شده است و تقریباً بطور کامل با اقیانوس احاطه شده است. این استان یکی از ۳ استان دریایی و یکی از ۴ استان تشکیل دهنده آتلانتیک می باشد. این استان دارای صخره های فسیلی متعددی است.

مرکز آن هالیفاکس است و پس از جزیره پرینس ادوارد دومین استان کوچک کاناداست و جمعیت آن کمتر از ۱ میلیون نفر می باشد. طبق آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۶ بیش از ۹۲% مردم به زبان انگلیسی و حدود ۰.۱۳% به زبان فارسی صحبت می کنند.

 اقتصاد این استان بر پایه شیلات می باشد. البته معادن نیز بخش مهمی از زنجیره اقتصادی را تشکیل می دهند.

 متقاضیانی که شرایط اقدام از طریق برنامه های مهاجرتی فدرال به شکل مستقیم را ندارند و یا به دلایل مختلف قصد مهاجرت و استقرار دائمی در استان نوا اسکوشیا را دارند می توانند از طریق سیستم (Nova Scotia Nominee Program (NSNP اقدام کنند.

از طریق این سیستم، متقاضیانی که شرایطی همراستا با نیازهای نوا اسکوشیا دارند ممکن است شانس دریافت تائیدیه از این استان را داشته باشند. زیرشاخه های مختلف این برنامه استانی عبارتند از:

 اولویت های بازار کار نوا اسکوشیا

 پزشکان

 کارآفرینی

 کارآفرینی فارغ التحصیل های دانشگاه های نوا اسکوشیا

 اسکیلدورکر (حمایت کارفرما)

 اکسپرس انتری (با جاب آفر)

 اکسپرس انتری (بدون جاب آفر)

 اکسپرس انتری: با سابقه کار نوا اسکوشیا

طریقه ی اقدام و قدم های مختلف پروسه در زیرشاخه های مختلف این برنامه استانی متفاوت است. مدت زمان بررسی پرونده ها توسط این اداره مهاجرت استانی بطور متوسط ۳ ماه یا بیشتر است. تائیدیه های صادر شده از سوی این اداره به مدت ۶ ماه معتبر بوده و باید در این زمان برای اقامت دائم اقدام شود.

ارسال نظر
verification