• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
british columbia 2019 6

 تاریخ آغاز به کار رسمی: ۱۴ مارچ ۲۰۱۹

این طرح آزمایشی ۲ ساله به منظور جذب کارآفرینان به راه اندازی بزینس در جوامع محلی این استان راه اندازی شده است. به نقل از بروس رلستون، وزیر کار، تجارت و فناوری استان، "به دلیل پیر شدن نیروهای کار و ترجیح به زندگی در شهرها، برخی شهرک های کوچکتر با چالش هایی برای رشد دادن اقتصاد محلی خود روبرو هستند."

تاکنون بیش از ۳۰ جامعه محلی به این برنامه پیوسته اند و جوامعی که بعداً اعلام آمادگی کنند نیز می توانند اضافه شوند. شرایط لازم برای شرکت در این برنامه با کارآفرینی اصلی استان متفاوت است.

 چه شرایطی برای اقدام لازم است؟

 حداقل ۳ سال سابقه مدیریت یا مالکیت بزینس در ۵ سال گذشته

 حداقل ۳۰۰ هزار دلار دارایی 

 مدرک بالاتر از دیپلم و یا سابقه مالکیت و مدیریت بزینس

 طرح بزینسی بر اساس تحقیق و تائید مراجع محلی 

 حداقل مالکیت ۵۱% بزینس 

 حداقل ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری شخصی

 حداقل مدرک زبان CLB ۴

 لازم به ذکر است که این برنامه نیز مانند برنامه کارآفرینی اصلی استان بر اساس Expression of Interest عمل می کند و تنها از متقاضیانی که بهترین شرایط و بالاترین امتیاز را دارند دعوت به اقدام می شود.

مراحل اقدام عبارتند از:

 آماده سازی اولیه: بعد از اینکه مطمئن شدید حداقل شرایط را دارید باید تحقیق کنید و بزینس مورد نظر را تعیین نمائید سپس سفر اکتشافی به منطقه مورد نظر داشته باشید و تائیدیه مراجع محلی را بدست بیاورید

ثبت نام آنلاین در برنامه استانی

 دریافت دعوتنامه و ثبت نام: در صورتی که امتیاز مناسبی داشته باشید دعوت به ثبت نام می شوید و بایستی پرونده کامل به استان ارسال شود. این مرحله شامل دریافت تائیدیه از حسابداران رسمی مورد تائید استان در مورد دارایی ها نیز هست.

دریافت تائیدیه اولیه و ورک پرمیت: همانطور که حدس می زدیم این برنامه مستقیماً به اقامت دائم ختم نمی شود. در صورتی که پرونده قبول شود و تائیدیه اولیه صادر شود متقاضی باید با ورک پرمیت وارد استان شده و بزیسن را آغاز کند.

 دریافت نامینیشن استانی: پس از برآورده کردن شروط اجرایی بزینس می توان درخواست را ارسال کرد تا پس از بررسی نامینیشن را دریافت نمود.

 اقدام برای اقامت دائم: با داشتن نامینیشن می توان برای اقامت دائم اپلای نمود.

/5 (0 رای)
british columbia 2021 1british columbia 2019 10british columbia 2019 9british columbia 2019 8
ارسال نظر
verification