• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
nova scotia 2019 5

 وبسایت استان نوااسکوشیا در تاریخ ۲۱ مارچ ۲۰۱۹ اعلام کرد که رکورد جمعیت این استان در طول تاریخ شکسته شد و جمعیت این استان به ۹۶۵۳۸۲ نفر رسید! این تعداد جمعیت، افزایش بیشتر از ۱۰ هزار نفری را نسبت به ابتدای سال ۲۰۱۸ نشان می دهد. دلیل اصلی این افزایش جمعیت پذیرش تعداد زیادی مهاجر در این استان در سال ۲۰۱۸ بود که به رکورد بی سابقه ۵۹۷۰ نفر رسید.

 سازمان مهاجرت کانادا نیز سهیمه پذیرش مهاجر این استان در سال ۲۰۱۹ را به تعداد ۴۵۴ نفر افزایش داده است. این استان از طریق دو برنامه استانی و همچنین Atlantic Immigration Pilot اقدام به جذب مهاجر می کند.

 بیشتر از ۶۵ درصد این مهاجرها از طریق برنامه های اقتصادی استانی و همچنین برنامه Atlantic Immigration Pilot اقامت دائم کانادا را دریافت کرده اند.

4.2/5 (6 رای)
nova scotia 2021 1nova scotia 2020 3nova scotia 2020 2nova scotia 2020 1
ارسال نظر
verification
زمان ثبت
یکشنبه 19 خرداد 1398 08:52
رضا
با سلام
من مشغول جمع آوری مدارک خود برای استان نوا اسکوشیا هستم. در مورد گواهی سابقه کار مورد قبول این استان ذکر شده که گواهی باید مورد زیر را داشته باشد:
proof that you have performed a substantial
number of the main duties, as set out in the
occupational description of NOC2016 of your
identified NOC code.
سوالم اینه که این proof چی می تونه باشه مثلا؟ خود گواهی سابقه کار تایید بکنه من وظایف شغلی مورد نظر را انجام دادم کفایت نمی کنه؟ یعنی proof یه چیزی غیر از خود گواهی سابقه به کار است؟
پاسخ
سلام، منظور گواهی اشتغال به کار است که وظایف انجام شده را بیان نمایند و در مطابقت با ناک انتخابی باشند. سایر مدارک مورد نیاز، غیر از گواهی اشتغال به کار، در داکیومنت چک لیست خاص برنامه ذکر می شود.