• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ontario 2022 01

 

 انتاریو به دنبال جذب 100 کارآفرین مهاجر طی دو سال آینده برای شروع یا رشد کسب و کار در مناطق خارج از کلان شهر تورنتو است. صاحبان کسب و کار و توسعه دهندگان می توانند از طریق زیرشاخه کارآفرینی برنامه استانی انتاریو (OINP) درخواست خود را ارسال کنند. هر کارآفرینی که انتخاب می شود، باید حداقل 200000 دلار برای کسب و کار خود سرمایه گذاری کند.

پس از آن که کسب و کار متقاضیان برای 18 تا 20 ماه در انتاریو فعال باشد، آن ها می توانند تاییدیه استانی را دریافت کنند و سپس برای دریافت اقامت دائم به دولت مرکزی فدرال درخواست دهند.

به گفته رسانه های دولتی، این پروژه جذب کارآفرینان در نظر گرفته شده تا مشاغل محلی بیشتری ایجاد کند و از مناطقی که به دلیل پاندمی کرونا دچار مشکلات اشتغال شده اند حمایت شود. هزینه لازم برای دولت استانی 6 میلیون دلار تخمین زده شده است، که مونت مک نوتون، وزیر کار انتاریو، به خبرنگاران گفت که این هزینه توسط مهاجرانی که برای شروع کسب و کار به استان می آیند جبران خواهد شد. کارآفرینان تازه وارد 20 میلیون دلار برای ایجاد شغل و سرمایه گذاری کسب و کار استان تزریق خواهند کرد.

مک نوتون اشاره کرد: " همانطور که ما همچنان به بهبود اوضاع ادامه می دهیم، می خواهیم مردم در سراسر انتاریو - بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند – در جوامع خود مشاغل آینده دار با دستمزد مناسب پیدا کنند. دولت ما برای کارگران و در جهت گسترش مشاغل و فرصت هایی که کارآفرینان در هر گوشه از استان (نه فقط شهرهای بزرگ) ایجاد کنند تلاش می کند.

استان انتاریو از سال 2015 تنها دو تاییدیه استانی را از طریق زیرشاخه کارآفرینی صادر کرده است. این پروژه جدید کمک خواهد کرد تا کارآفرینان با فرصت های تجاری که مناسب آن ها است، حمایت شوند. این پروژه بر تلاش های دولت در راستای جذب مهاجران بیشتر به انتاریو ایجاد می شود. تا این لحظه انتاریو با چنین ابتکاراتی سیستم درخواست نامزدی را تسهیل کرده و نیروهای کار آموزش دیده بین المللی را در برخی از مشاغل نظام مند به کار گمارده است.

دولت انتاریو به دنبال جذب مهاجرین بیشتر است. مک نوتون از دولت فدرال خواسته تا در سال 2022 تعداد 8600 مهاجر جدید (بیشتر از تعداد مجاز سال 2021) تحت این تاییدیه استانی جدید قرار گیرند. با توجه به آخرین اطلاعات موجود، کانادا از ماه ژانویه تا اکتبر 2021، از 313،838 مهاجر استقبال کرده است.

 

 منبع: cicnews

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

ارسال نظر
verification
زمان ثبت
یکشنبه 08 اسفند 1400 07:08
علیرضا
ممنون از اطلاعاتتون. برای تمکن مالی چه میزان سرمایه باید نشان بدهیم؟
پاسخ

در قسمت های مختلف استان فرق می کنه، توصیه می کنیم قسمت مربوط به این برنامه رو از منوی مهاجرت استانی مطالعه کنین.

زمان ثبت
جمعه 13 اسفند 1400 02:52
ابراهیم معدنی
آیا لیست بیزینس های مجاز مشخص هست؟؟
ادمین پل

در واقع لیست بیزینس های غیرمجاز رو استان مشخص می کنه.