• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol exclusive news 20

 

 با تداوم دعوت های منظم اکسپرس انتری و استانی شاهد کاهش حداقل امتیازات هستیم و این به معنای ایجاد فرصت مناسب برای تعداد زیادی از متقاضیان جهت اقدام برای کسب اقامت دائم کانادا می باشد. تقریباً پس از 6 ماه، امتیازات اکسپرس انتری تا حدود 470 پائین آمده و استان ساسکچوان نیز از امتیاز 68 چندین بار دعوت نموده است.

اما نکته مهم استفاده مناسب از این فرصت عالی و اطمینان از ارسال پرونده صحیح، کامل و دقیق می باشد، زیرا برای بسیاری از متقاضیان، فرصت دوباره ای در دسترس نخواهد بود.

شرکت مهاجرتی پل خدمات مشاوره ای و وکالت ویژه و متنوعی را در اختیار متقاضیان اقدام برای اقامت دائم کانادا قرار می دهد:


بررسی کامل پروفایل، مدارک و فرم ها و ارائه کامنت های جزئی و مشروح توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا (زمان مورد نیاز بین 2 تا 4 روز)
 


بررسی کامل پروفایل، مدارک و فرم ها و نیز انجام و پیگیری اصلاحات بطور کامل تا تکمیل شدن و سابمیت پرونده (زمان مورد نیاز بین 1 تا 2 هفته)
 


وکالت رسمی پرونده ای که دعوتنامه استانی یا فدرال دریافت نموده به همراه امضای فرم وکالت رسمی، تهیه نامه سابمیشن رسمی برای پرونده، اصلاح کلیه مشکلات احتمالی پرونده و نیز انجام پیگیری های لازم تا زمان دریافت اقامت دائم برای متقاضی اصلی، همسر و فرزندان 
 

 

 جهت اطلاع از جزئیات و هماهنگی لطفاً با ما تماس بگیرید:

  دفتر مشهد:
051-37684844

 دفتر تهران:
 021-88663492
021-88873942


 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661) و مجوز رسمی از استان ساسکچوان (602)

5.0/5 (6 رای)
pol exclusive news 2024 1pol exclusive news 38pol exclusive news 36pol exclusive news 35
ارسال نظر
verification
زمان ثبت
چهارشنبه 09 مهر 1399 19:52
سعدیان
با کاهش امتیازات در دراو های اخیر برنامه های اسکیلدورکر امیدوار به دریافت دعوتنامه هستیم ... اهمیت استفاده از وکیل مهاجرتی در این مرحله چیست ؟
ادمین پل
شما اجباری به استفاده از وکیل در پرونده تون ندارین، اما استفاده از تجربه های یک تیم متخصص که هم مجوزهای قانونی لازم و هم تجربه انجام موفقیت آمیز صدها پرونده رو داره می تونه خیلی کمک کنه تا درصد خطا در پرونده تون پائین بیاد و با خیال راحت به اقامت کانادا برسین.