• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
pol exclusive news 27

 

 به موازات مشکل تر شدن برنامه های تجاری اقامتی کانادا نظیر سرمایه گذاری استان کبک یا برنامه های کارآفرینی استانی کانادا که به سیستم امتیازبندی و رقابتی برای انتخاب بهترین و گزیده ترین متقاضی ها روی آورده اند، ورک پرمیت (مجوز کار) تجاری کانادا در زیرشاخه IMP بخصوص زیرشاخه های C11 و C12 محبوبیت روز افزونی پیدا کرده اند. اما پرسش مهمی که مطرح می شود این است که آیا این محبوبیت بیشتر در میان متقاضی های ایرانی با اقبال سازمان مهاجرت کانادا در قبول کردن درخواست ها همراه بوده است؟
 

برای یافتن پاسخ این سوال به سراغ آمارهای رسمی سال های 2015 تا 2022 (7 سال اخیر) رفتیم. نکته جالب این است که تعداد ورک پرمیت های IMP صادر شده برای متقاضیان ایرانی به صورت تصاعدی رو به رشد بوده است بطوریکه از 1100 ورک پرمیت در سال 2015 به 7990 ورک پرمیت در سال 2021 رسیده است!

نمودار زیر تعداد ورک پرمیت های IMP صادر شده برای متقاضیان ایرانی در 7 سال اخیر را نشان می دهد:

 

در مقابل کل تعداد ورک پرمیت های این زیرشاخه:

 

منبع این اطلاعات سایت رسمی دولت کانادا می باشد. در واقع دولت کانادا به صورت منظم از عملکرد دپارتمان های مختلفش شامل اداره مهاجرت، آمارها را به صورت عمومی منتشر می کند. 

  اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا یا دریافت ورک پرمیت IMP را دارید می توانید از خدمات ارزیابی رایگان پل استفاده کنید. قصد ما این است که مناسبترین مسیر مهاجرتی به کانادا را با پاسخ دادن به چند سوال ساده به شما نشان بدهیم.

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (1 رای)
pol exclusive news 32pol exclusive news 31pol exclusive news 30pol exclusive news 29
ارسال نظر
verification