• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
quebec 2020 2


دسامبر 2020
 

برنامه سرمایه گذاری کبک از سالیان دور همواره یکی از گزینه های پرطرفدار برای متقاضیان ایرانی جهت کسب اقامت دائم کانادا بوده است.  

از جمله مهمترین دلایل جذابیت این برنامه می توان به سخت گیری کم در مورد تحصیلات و مهارت های زبانی، نداشتن محدودیت سنی خاص، نداشتن شرط و محدودیت پس از کسب اقامت دائم و از همه مهمتر سرمایه گذاری غیرفعال (عدم نیاز به راه اندازی مستقیم بیزینس) اشاره نمود.

با وجود هزینه نسبتاً زیاد این برنامه، با ارائه مدارک قوی و مستند در خصوص دارایی 2 میلیون دلاری با نرخ دولتی ایران و اکتساب قانونی آنها با ریسک نسبتاً پائین و درصد اطمینان بالایی می توان اقامت دائم را بدست آورد. این دلیل خوبی برای پرطرفدار بودن برنامه در میان متقاضیان ایرانی صاحب سرمایه بوده است.

البته پذیرش پرونده در این برنامه حداقل تا مارچ 2021 متوقف خواهد بود و احتمال می دهیم دستورالعمل های تازه ای از سوی دولت کبک در این خصوص منتشر شود.

پرونده های شرکت پل که در فاصله سال های 2017 و 2018 به استان سابمیت شده اند در چند هفته اخیر نامه آپدیت از سوی استان دریافت نموده اند. در بیشتر موارد، مدارک تکمیلی در مورد نحوه اکتساب قانونی دارایی های متقاضی درخواست می شود. پرونده های آماده سازی شده و نیز مدارک تکمیلی در این برنامه شامل صدها صفحه، ده ها ترجمه و نامه های توضیحی بسیار مفصل و باجزئیاتی می باشد که باید به شکل کاغذی برای اداره مهاجرت استانی ارسال شوند.

 

 

 توضیحات شرایط فعلی برنامه:

https://polimmigration.com/quebec-investor/


 شرایط خود را برای سرمایه گذاری در کانادا بسنجید:

https://polimmigration.com/free-assessment-investor/

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

ارسال نظر
verification