• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661

 شرایط فرزند وابسته (Dependent Child):

اگر از روش مهاجرتی اقدام می کنیم و میخواهید فرزند خود یا همسرتان را در پرونده داشته باشید باید این فرزند به شما وابسته باشد. در اصطلاح اداره مهاجرت تعریف Dependent Child را داشته باشد. کسی را میتوان به عنوان Dependent Child در پرونده داشت که:

  • کمتر از ۲۲ سال سن داشته باشد و مجرد باشد
  • بیشتر از ۲۲ سال سن داشته باشد و از نظر فیزیکی و روحی دچار مشکلاتی باشد که نتواند خود را از نظر مالی تامین کند و به والدین وابستگی مالی داشته باشد.

در هر دو حالت بالا این Dependent Child می تواند خودش هم یک Dependent Child داشته باشد و اون نیز وارد پرونده شود. در حالت شماره ۱ در صورتی این وضعیت اتفاق می افتد که از همسرش جدا شده باشد و یه فرزند داشته باشد.

برای اسپانسر کرده Dependent Child خودتان یا همسرتان که میخواهید اسپانسرشان شوید نیازی به داشتن مینیمم درآمد بر طبق LICO نیست. اما اگر فرزند وابسته شما خودش یک فرزند وابسته هم داشته باشد (یعنی نوه شما باشد) و همگی داخل پرونده باشد باید ثابت کنید که در ۱۲ ماه گذشته مینیمم درآمد بر طبق LICO را داشته اید.

ارسال نظر
verification