• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661

 گواهی LMIA چیست؟


این گواهی بایستی توسط شرکتی که می خواهد پوزیشن شغلی را به یک شخص خارجی (غیر سیتیزن یا مقیم دائم کانادا) پیشنهاد دهد گرفته شود. گواهی LMIA مثبت بیان کننده این مطلب است که نیاز به یک نیروی خارجی برای پر کردن یک پوزیشن شغلی وجود دارد و هیچ نیروی کاری کانادایی برای انجام دادن آن وجود ندارد. انجام این کار شامل مراحل مختلفی از قبیل پست کردن تبلیغ پوزیشن شغلی در چند بانک کاریابی کانادایی برای مدت زمانی مشخص، ارائه مدارک مختلفی که عملکرد سال های قبل بزینس را نشان دهد و در نهایت دریافت تائیدیه از سازمان کار کانادا (ESDC) است.


در واقع تهیه این گواهی چندان ساده نیست. علت اصلی این است که متقاضیان جویای کار بسیار زیادی در داخل کانادا وجود دارند که می توانند پوزیشن را بدست بیاورند و اغلب اثبات اینکه هیچ متقاضی مناسبی یافت نشده است پیچیده می باشد. در صورتی شانس بالاتر می رود که متقاضی دارای تخصص یا توانایی های منحصر به فردی است که تعداد افراد زیادی از چنین سطحی برخوردار نیستند.


 نمونه گواهی LMIA مثبت دریافت شده از پرونده های شرکت پل:

 

 

ارسال نظر
verification