• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661

XZxZx

کد خبر : 1817376 | 12 فروردین 1401 ساعت 20:25 | 1,198,733 بازدید | 91 دیدگاه

اختصاصی از دوحه قطر

پوشش لحظه به لحظه قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به همراه حمید استیلی سرپرست تیم ملی با عبور از فرش قرمز، وارد سالن برگزاری مراسم قرعه‌کشی جام جهانی قطر شد.

به گزارش "ورزش سه" از زمانی که فیفا اعلام کرد روز اول آپریل مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ در دوحه برگزار خواهد شد، تمام کشورهای درگیر در مسابقات انتخابی جام جهانی امیدوار بودند تا این رویداد برای آنها هم از اهمیت برخوردار باشد. با مسجل شدن صعود ایران به جام جهانی، مهم‌ترین خبر ممکن برای فوتبال ایران، قرعه‌کشی مسابقات محسوب می‌شود. مراسمی که از ساعت 20:۳۰ جمعه در مرکز همایش‌های دوحه قطر آغاز خواهد شد و تیم‌های راه‌یافته به جام جهانی به همراه تیم‌های حاضر در مرحله پلی‌آف رقبای خود را خواهند شناخت.
"ورزش سه" به‌عنوان بزرگترین رسانه ورزشی کشور برای پوشش این مراسم تیم رسانه‌ای خودش را از روز دوشنبه به قطر اعزام کرده تا تمامی اخبار و تصاویر این مراسم را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت به اطلاع شما مخاطبان گرامی برساند.