• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661

 تنها برنامه تجاری که استان آلبرتا در حال حاضر ارائه می کند برنامه "کشاورزان خوداشتغال" است. متقاضیانی می توانند از طریق این برنامه اقدام کنند که در ایران سابقه مدیریت مزرعه و نیز میزان نقدینگی لازم جهت سرمایه گذاری در یک مزرعه در استان آلبرتا را داشته باشند.

حداقل شرایط مورد نیاز

 مهارت مدیریت مزرعه

متقاضی باید بتواند نشان بدهد که سابقه و مهارت لازم در مدیریت مزرعه را دارد. برخی از مدارکی که می تواند این موضوع را ثابت کند:

       مدارک مالی نشان دهنده فعالیت های حال حاضر مزرعه (در ایران)

       مدارک مربوط به تحصیلات، دوره های آموزشی و نیز سابقه کار مرتبط

       طرح جامع از فعالیت هدفگذاری شده مزرعه داری و کشاورزی در آلبرتا

       مدارکی که نشان دهند یک موسسه مالی کانادایی تمایل دارد از فعالیت مزرعه داری شما حمایت مالی نماید

 منابع مالی

متقاضیان باید این توانایی را داشته باشند تا حداقل ۵۰۰ هزار دلار کانادا را در یک بزینس تولیدی مزرعه داری و کشاورزی در آلبرتا سرمایه گذاری نمایند. به این منظور باید مدارکی ارائه شوند که حداقل دارایی با این رقم و یا امکان دسترسی به چنین رقمی از دیگر منابع (نظیر حمایت مالی موسسات کانادایی) را نشان دهند.

  نکته مهم: رقم ۵۰۰ هزار دلار حداقل مقدار مورد نیاز است، اما ممکن است برای قبولی در این برنامه نیاز به سرمایه گذاری مبلغ بیشتری باشد. مقدار دقیق بستگی به زمینه فعالیت مورد نظر و جزئیات طرح احمالی بزینس دارد.

 سرمایه گذاری تولیدی اصلی

متقاضیان باید برنامه ریزی خود برای راه اندازی و سرمایه گذاری در واحد تولیدی مزرعه داری و کشاورزی را در قالب یک بزینس پلن جامع ارائه بدهند. در این میان، طرح هایی انتخاب خواهند شد که بهترین فرصت ها در جهت رشد اهداف صنایع کشاورزی و تولید مواد غذایی آلبرتا ارائه بدهند.

3.7/5 (6 رای)
ارسال نظر
verification