• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2019 13

 کمترین مینیمم امتیاز دعوت شده در ۱۵ ماه گذشته!

 امروز سومین دراو اکسپرس انتری در سال ۲۰۱۹ و در ماه ژانویه انجام شد که رکورد بی نظیری در تعداد دعوت نامه های صادر شده در یک ماه بود. در این ماه در مجموع ۱۱۱۵۰ دعوت نامه نامه صادر شد که باعث کاهش قابل توجه مینیمم امتیاز ها نیز شده و در ۱۵ ماه گذشته بی سابقه بوده است.

 نکته بعدی این دراو فاصله یک هفته ای با دراو قبلی است که تاثیر اصلی آن را در کاهش مینیمم امتیازها دیدیم. چون این دراو با فاصله یک هفته انجام شد، تعداد دعوت نامه های صادر شده نسبت به دراو قبلی کاهش پیدا کرد اما به طور کلی تاثیر مثبتی بر مینیمم امتیازها گذاشت. نباید نگران کاهش تعداد دعوت نامه در این دراو باشیم چون فاصله دراو از دو هفته به یک هفته کاهش پیدا کرد. ممکن است برنامه اداره مهاجرت کانادا در آینده کاهش تعداد دعوت نامه ها در هر دراو و همچنین انجام دراوها در فاصله های یک هفته ای باشد به طوری که در کل باعث کاهش مینیمم امتیازها و ماندن آن در زیر ۴۴۰ شود.

 نکته بسیار مهم دیگر این است که آخرین باری که امتیاز ۴۳۸ موفق به دریافت دعوت نامه شد در دراو شماره ۷۴ در اکتبر ۲۰۱۷ بوده است! بنابراین باید نسبت به دراوهای آینده امیدوار بود و انتظار چنین امتیازهایی را داشت. با توجه به برنامه اداره مهاجرت برای پذیرش مهاجر در سال ۲۰۱۹ و افزایش آن نسبت به سال ۲۰۱۸ این کاهش امتیازها دور از ذهن نمی باشد.

 توصیه ما به افرادی که قصد مهاجرت و کسب اقامت دائم کانادا را دارند این است که با یک برنامه ریزی درست بهترین و مناسب ترین برنامه را با توجه به شرایط خود شناسایی کرده و حداکثر تلاش خود را برای افزایش امتیاز در برنامه مورد نظر انجام دهند چون رقابت برای مهاجرت به کانادا روز به روز سخت تر می شود.

/5 (0 رای)
ircc 2024 12ircc 2024 11alberta 2024 01ircc 2024 10
ارسال نظر
verification