• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
ircc 2019 2

 سازمان مهاجرت کانادا طی اطلاعیه ای در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ اعلام کرد که پیرو تغییراتی که قبلاً در تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۱۸ در مورد این برنامه اعلام کرده بودند، اواخر ژانویه ۲۰۱۹ برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدر/مادربزرگ ها (PGP) آغاز خواهد شد.

 در سال ۲۰۱۹ و طبق رویه جدید اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر برای این برنامه ثبت نام کنند (First come, first served). در گذشته به صورت قرعه کشی (Lottery) به جذب مهاجر از طریق این برنامه اقدام می کردند که مورد انتقاد عده زیادی قرار گرفت و این اعتراضات باعث شد تا این برنامه تغییر کند.

 در ادامه سیاست های جذب مهاجرت دولت فعلی کانادا، میزان سهیمه این برنامه از ۱۰۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۸ به ۲۰۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته هست.

  برای اینکه بتوانید برای اقامت دائم والدین یا پدربزرگ و مادر بزرگ خود اقدام نمائید باید شروط زیر را داشته باشید:

 شهروند یا PR کانادا باشید

 حداقل ۱۸ سال داشته باشید

 در کانادا زندگی کنید

 در سه سال گذشته مینیمم درآمد لازم را در کانادا داشته باشید (در واقع حداقل باید سه سال در کانادا بصورت قانونی کار انجام داده و مالیات پرداخت کرده باشید)

 تعهد دهید که برای مدت مشخص از نظر مالی شخصی را که اسپانسر می کنید را حمایت خواهید کرد.

 

 اگر تمام شرایط بالا را دارید در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ با پر کردن اپلیکیشن آنلاین می توانید درخواست خود را ثبت کنید. از بین افرادی که زودتر درخواست خود را ثبت کرده اند خواسته خواهد شد که مدارک مربوطه را ارسال کنند. افرادی که مدارک آن ها کامل باشد و همچنین شخص اسپانسر شده تست مدیکال و چک امنیتی را با موفقیت پشت سر بگذارد ویزای اقامت دائم را دریافت خواهد کرد.

/5 (0 رای)
ircc 2022 31ircc 2022 30pol exclusive news 33ircc 2022 29
ارسال نظر
verification