• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
ircc 2019 29

 طبق آخرین آپدیت وبسایت اداره مهاجرت در ۷ می ۲۰۱۹ میانگین زمان لازم برای رسیدگی به پرونده های کاغذی نامینیت شده استانی (مانند پرونده های OID استان ساسکچوان در مرحله فدرال) از ۲۰ ماه به ۱۹ ماه کاهش یافته است (این زمان به طور میانگین و مربوط به پرونده های تکمیل شده در ۱۲ گذشته است):

 پرونده های کاغذی نامینیت شده استانی: کاهش از ۲۰ به ۱۹ ماه

 لازم به ذکر است این زمان ها به طور هفتگی در وبسایت اداره مهاجرت کانادا به روز می شوند.

 تحلیل خبر:

طبق خبر منتشر شده، این استان ۳۳۵۷ دعوت نامه برای افرادی که در Pool اکسپرس انتری بوده اند و امتیازشان ۳۰۰ یا بالاتر بوده صادر کرده است. اما عده ای سودجو در پی سوء استفاده از این خبر بوده و طوری خبر را عنوان کرده اند که اگر امتیازتان حتی ۳۰۱ هم باشد شانس زیادی برای این استان خواهید داشت! باید همیشه مراقب اینگونه افراد سودجو باشید که قصد سوءاستفاده از شرایط فعلی و اشتیاق افراد برای مهاجرت را داشته و به هر قیمتی می خواهند با خبرهای فریب دهنده شما را گمراه کنند.

 اما اصل خبر چیست؟ اینکه این ۳۳۵۷ نفر امتیازشان حداقل ۳۰۰ بوده کاملا” درست است اما هر کسی که امتیازش بالای ۳۰۰ باشد از این برنامه دعوت نامه نخواهد گرفت. به طور عمده دو گروه موفق به گرفتن دعوت نامه از این استان شده اند. گروه اول افرادی هستند که امتیازشان حداقل ۳۰۰ بوده و حتما” یک کانکشن به این استان دارند یعنی یا اقوام نزدیکی داخل این استان دارند یا اینکه سابقه کار و تحصیل داخل این استان دارند. گروه دوم افرادی هستند که کانکشنی به این استان ندارند اما امتیازشان حداقل ۴۰۰ بوده است. "بعضی" از افرادی که امتیازشان حداقل ۴۰۰ بوده موفق به دریافت NOI از این استان شده اند.

 پس دقت کنید اگر کانکشنی به این استان ندارید و امتیاز شما مثلا ۳۵۰ هست تقریبا” شانسی برای گرفتن NOI از این استان ندارید.

3.4/5 (5 رای)
ircc 2023 23ircc 2023 22ircc 2023 21ircc 2023 20
ارسال نظر
verification