• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2019 36

 طی یک ماه گذشته موفق به دریافت ویزاهای توریستی و دانشجویی متعددی شدیم. این در شرایطی است که بر اساس تجربه مستقیم و نیز شنیده ها، طی چند ماه اخیر تعداد بسیار زیادی از درخواست های ویزاهای موقت ایرانیان با پاسخ منفی روبرو شده اند. اطلاع ما از این موضوع بر اساس درخواست های متعدد برای اقدام مجدد و یا سفارش نوت برای پرونده های ریجکتی بدست آمده است. طی ۴ ماه گذشته بیش از ۱۰۰ درخواست اقدام مجدد و سفارش نوت ریجکتی داشته ایم که متاسفانه در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

 آنچه بیش از هر چیز ناراحت کننده است این است که از بررسی نوت های متعدد آفیسرها، به این نتیجه رسیدیم که حتی برخی از پرونده های رد شده دارای شرایط خیلی خوب و مناسبی بوده اند. مهمترین دلایل رویکرد منفی و تعداد ریجکتی ها بالای پرونده متقاضیان ایرانی عبارتند از:

 تعداد زیاد تقاضاهای پناهندگی دروغین از سوی متقاضیان ایرانی که با ویزاهای توریستی و دانشجویی وارد کانادا شده اند

 مدارک تقلبی که از سوی تعداد زیادی از متقاضیان، بخصوص آن دسته که به اشخاص و آژانس های مسافرتی غیر مجاز اعتماد کرده اند، ارسال شده است

 اما طی چند هفته گذشته خوشبختانه چندین پرونده دانش آموزی و دانشجویی شرکت پل موفق به دریافت ویزا شدند. برخی از مراکز آموزشی که کلاینت های پل از آن ها نامه پذیرش داشتند:

دانشگاه یورک (تورنتو - انتاریو)
 دانشگاه ساسکچوان (سسکتون – ساسکچوان)
دانشگاه کانادا وست (ونکوور - بریتیش کلومبیا)
 دانشگاه تامپسون ریورز _کملوپس – بریتیش کلومبیا)
 دانشگاه بریتیش کلومبیا (ونکوور – بریتیش کلومبیا)
 دانشگاه ویکتوریا (جزیره ونکوور – بریتیش کلومبیا)
کالج سنکا (تورنتو – انتاریو)
 کالج جورج براون (تورنتو – انتاریو)
 کالج سنتنیال (تورنتو – انتاریو)
 کالج BCIT (برنابی – بریتیش کلومبیا)
دبیرستان های محدوده های تورنتو، ریچموندهیل و نیز ونکوور

  همچنین، تعداد زیادی از پرونده های ویزیتوری و توریستی کلاینت های پل  در مدت متوسط 1 ماه به ویزا رسیدند که باعث گمان ما نسبت به کاهش نگرش منفی به متقاضیان ایرانی از سوی سازمان مهاجرت شده است.

 امیدواریم سوء استفاده متقاضیان از سیستم مهاجرتی و نیز اعتماد به اشخاص و شرکت های غیر مجاز کاهش یابد تا آن دسته از متقاضیانی که با حقیقت و تلاش در جستجوی موفقیت هستند به آنچه استحقاقش را دارند برسند.

4.0/5 (6 رای)
ircc 2024 6ircc 2024 5ircc 2024 4ircc 2024 3
ارسال نظر
verification