• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2019 4

 بخش دوم: مقایسه تعداد نامینیشن های استانی از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱

در بخش دوم تحلیل برنامه اکسپرس انتری و همچنین به طور کلی برنامه های زیر مجموعه Skilled Worker در این مطلب قصد داریم به بررسی اهمیت برنامه های استانی بپردازیم. در بارگراف بالا می بینید که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ در یک دوره ۶ ساله میزان هدف گذاری شده برای صدور نامینیشن های استانی سیر صعودی دارد.

 این عدد از مقدار ۴۷۸۰۰ در سال ۲۰۱۶ به ۷۱۳۰۰ در سال ۲۰۲۱ می رسد که افزایش حدود ۵۰ درصدی را نشان میدهد. یعنی حدود ۸.۵ درصد افزایش در هر سال که عدد قابل توجهی برای پذیرش مهاجر می باشد. این اعداد اهمیت برنامه های استانی را نشان می دهند.

 توجه کنید که همه این اعداد مربوط به برنامه های اکسپرس انتری استانی نمی باشند و شامل برنامه های غیر از اکسپرس انتری هم می شوند مانند برنامه های کاغذی و ... . اما به هر صورت اهمیت برنامه های استانی به روشنی در این آمار مشخص می شود مخصوصا اگر که بدانیم گرفتن اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس انتری و بدون داشتن نامینیشن استانی کار آسانی نخواهد بود چون در اغلب مواقع به نمره زبان بالایی نیاز است مگر اینکه سابقه کار تحصیل یا کار داخل کانادا داشته باشید که امکان اقدام با نمره های پایین تر زبان را هم به شما می دهد.

 توصیه ما به شما این است که اگر شرایط برنامه فدرال اکسپرس انتری را ندارید توجه خود را بر روی برنامه های استانی متمرکز کنید خصوصا استان های ساسکاچوان، انتاریو و نوااسکوشیا که شرایط راحت تری نسبت به سایر استان ها دارند اما با اینحال برنامه های این سه استان نیز در نوع خود سخت و رقابتی می باشند.

/5 (0 رای)
ircc 2024 9ircc 2024 8ircc 2024 7ircc 2024 6
ارسال نظر
verification