• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2019 51

 

 یکی از تصمیماتی که دولت کانادا در سال 2019 اتخاذ نمود به تصویب رساندن لایحه "کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا" در سطح فدرال بود. این لایحه در واقع یک سیستم خودنظارتی جدید بر عملکرد مشاورین مهاجرت با هدف نظام مندتر کردن امور است. 

 

 این اقدام دولت به دنبال پرده برداشته شدن از تقلب ها و سوء استفاده های خرد و کلان برخی مشاورین مهاجرت در دولت احمد حسین و به قصد قوی تر کردن نظارت و نیز بالا بردن حوزه اختیارات تحقیق و تفحص سازمان نظارتی در خصوص این دسته از مشاورین خاطی و نیز مشاورنماها صورت گرفت.

 اکنون، تصمیم گیری بر سر روی کار ماندن سازمان ICCRC و یا انتخاب هیات مدیره جدید  از سوی دولت با رای گیری میان مشاورین رسمی مهاجرت کانادا صورت می پذیرد. امروز، 19 سپتامبر 2019، رای گیری در مرکز این سازمان واقع در برلینگتون، انتاریو و نیز بصورت آنلاین از سرتاسر جهان انجام می شود. 

 رویکردها و نظرات مشاورین نسبت به ICCRC ضد و نقیض است. از یک سو، عده ای از مشاورین نسبت به عدم شفافیت مسائل مالی دستمزدهای هیات مدیره این سازمان گله مند هستند و از سوی دیگر، این دغدغه وجود دارد که در صورت حذف ICCRC، بنیان گذاشتن یک سیستم کاملاً جدید زمان و هزینه زیادی را تحمیل کند. لذا، این احتمال وجود دارد که مشاورین رسمی کنونی نیز از این پیچیدگی ها و هزینه ها بی نصیب نمانند.

 

 مشاورین رسمی شرکت های پل و ویکی ویزا، بردیا صنعتی و امیر پوراسماعیل، که از اعضای فعال سازمان ICCRC می باشند نیز در این رای گیری شرکت خواهند نمود. امید داریم، صرفنظر از مثبت یا منفی بودن نتیجه این رای گیری، سیستم در جهت بهبود حرکت نموده و بیش از پیش حقوق مشتریان حفاظت شده و با فعالیت های غیر قانونی برخورد جدی تری صورت بپذیرد.

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.3/5 (6 رای)
ircc 2024 9ircc 2024 8ircc 2024 7ircc 2024 6
ارسال نظر
verification