• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2019 64

 

 در چند سال اخیر خیلی از افراد داخل ایران نیز با Black Friday آشنا شده اند و جالب است که بدانید اصولاً بلک فرایدی یک روز بعد از جشن Thanksgiving (عید شکرگذاری) در آمریکاست و در کانادا نیز هر ساله این روز به عنوان روز تخفیف های بزرگ شناخته می شود. امسال روز جمعه 29 نوامبر Black Friday بود. شاید سوالی که به ذهن بسیاری از افراد خطور کند این است که آیا واقعاً در این روز شاهد تخفیف های آنچنانی هستیم !؟

 به طور کلی تقریباً همه فروشگاه ها و حتی شرکت های خدماتی در این روز تخفیف های ویژه ای را دارند که گاهی در هیچ روز دیگری در سال تکرار نمی شود. اما گاهی هم همین تخفیف ها را چندین بار در سال از همان فروشگاه می توانید ببینید. صف های طولانی در بعضی از فروشگاه ها که تخفیف های بیشتری دارند از صبح زود تشکیل می شود و شاید چندین ساعت برای خرید در یک فروشگاه زمان نیاز باشد. اما در فروشگاه های کمتر شناخته شده ممکن است صف طولانی نبوده و به راحتی بتوانید خرید کنید. عده زیادی هم ترجیح می دهند که تمام خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند که معمولا به صورت رایگان به درب منزل آنها ارسال می شوند. بعضی فروشگاه ها تعداد روزهای تخفیف بیشتری دارند و گاهی از دو روز مانده به جمعه تخفیف های خود را شروع کرده و تا روز دوشنبه نیز ادامه می دهند. معمولا درصد این تخفیف ها بین 10 تا 70 درصد بوده که میزان آن بستگی به نوع کالا و فروشگاهی که از آن خرید می کنید دارد.

 به دلیل رقابتی بودن بازار در کانادا تخفیف هایی که میگیرید به صورت واقعی بوده و فروشندگان تمایل دارند که اجناس خود را به کمترین قیمت بفروشند که بتوانند کالاهای جدید را جایگزین کنند. در واقع هم شرکت ها سود می کنند و هم مردمی که حتی از محل کار خود در این روز مرخصی می گیرند که بتوانند خریدهای چند ماه خود را انجام دهند!

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.5/5 (6 رای)
ircc 2024 9ircc 2024 8ircc 2024 7ircc 2024 6
ارسال نظر
verification