• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2020 10

 

آپدیت مهم سازمان مهاجرت کانادا در مورد افرادی که اجازه ورود به کشور را دارند
 

 تاریخ انتشار خبر: 21 مارچ 2020

دسته اول: شهروندان کانادا و یا افرادی که کارت اقامت دائم کشور را دارند

این افراد بدون هیچ محدودیتی می توانند وارد کانادا شوند. دقت کنید که افرادی که ویزای اقامت دائم دریافت کرده اما هنوز وارد کانادا نشده اند شرایط متفاوتی دارند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

دسته دوم: افرادی که ویزای توریستی دارند

این افراد تنها در صورتی می توانند وارد کانادا شوند که فرزند یا همسر یک شهروند یا مقیم دائم کانادا باشند.

 

دسته سوم: افرادی که ویزای اقامت دائم دریافت کرده اند اما هنوز وارد کانادا نشده اند

این افراد در صورتی که تاریخ صدور ویزای آنها 16 مارچ 2020 یا قبل از آن باشد می توانند وارد کانادا شوند. افرادی که بعد از 16 مارچ ویزای اقامت دائم آنها صادر شده باشد فعلاً امکان ورود به کانادا را ندارند اما ویزای آنها هم باطل نشده و می توانند در صورت لزوم درخواست تمدید ویزای خود را بدهند.

 

دسته چهارم: افرادی که برای تحصیل یا کار می خواهند وارد کانادا شوند

این دسته از افراد به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول کسانی هستند که تاریخ صدور مجوز تحصیل یا کار آنها 18 مارچ 2020 یا قبل از آن هست که می توانند بدون محدودیت وارد کانادا شوند. گروه دوم افرادی هستند که بعد از 18 مارچ مجوز تحصیل یا کار خود را دریافت کرده اند که تا اطلاع ثانوی نمی توانند وارد کانادا شوند. توجه کنید که منظور از تاریخ صدور مجوز برای افرادی که ویزای جدید برای آنها صادر شده است تاریخ صدور ویزاست. برای افرادی که از قبل ویزا داشته اند و در حال حاضر مجوز تحصیل یا کار گرفته اند تاریخ تایید شدن پرونده آنها و یا به اصطلاح تاریخ دریافت نامه Approval از سازمان مهاجرت است.


 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.0/5 (6 رای)
ircc 2024 14ircc 2024 13ircc 2024 12ircc 2024 11
ارسال نظر
verification