• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2020 33


 کانادا همواره به نیروی کاری ماهر نیاز مبرم داشته است و یکی از برنامه های مهم در جبران این کمبودها جذب مهاجران جوان و ماهر بوده است. در گذشته برنامه Federal Skilled Worker و از سال 2015 به بعد برنامه اکسپرس انتری نقش بسیار مهمی در پذیرش سیستماتیک مهاجر برای کشور کانادا داشته است. این برنامه که از جمله زیرشاخه های کلاس Economic است در واقعی یکی از بهینه ترین سیستم های جذب مهاجر بوده بطوریکه آماده ترین متقاضیان که دارای بهترین شرایط برای جذب شدن به بازار کار کانادا را دارند را گلچین می کند. متقاضیانی که سن معمولاً حدود 30، تحصبلات دانشگاهی عالیه اغلب کارشناسی ارشد یا حتی بالاتر و مهارت های زبانی (انگلیسی یا فرانسوی) بسیار قوی دارند. طبیعی است که متقاضیانی با این شرایط می توانند بهترین کاندیداها برای استخدام شدن در بازار کار پویا و فعال کانادا باشند.

از سال 2015 تاکنون، این برنامه سیر تکاملی و نوسانی خاص خود را داشته است و تغییرات زیادی را نیز شاهد بوده است. در این مقاله اختصاصی که توسط وکلای رسمی شرکت های پل و ویکی ویزا تهیه و نگارش شده است قصد داریم چند مطلب مهم درباره اکسپرس انتری را تشریح و تحلیل کنیم:

  • بررسی آمار ویزاهای اقامت دائم صادر شده از آغاز (2015) تاکنون
  • تغییرات و تاثیرات ناشی از ویروس کرونا از ماه مارچ 2020 بر دعوت های اکسپرس انتری
  • میزان دعوت نامه های صادر شده در هر یکی از زیرشاخه های اکسپرس انتری

 

 بررسی آمار ویزاهای اقامت دائم صادر شده از آغاز تاکنون

اکسپرس انتری از ابتدای سال 2015 آغاز به کار کرد. برنامه اسکیلدورکر فدرال که سال ها اجرا شده بود ناگهان دستخوش تغییرات عظیمی شده بود و دیگر نه تنها خبری از ارسال پرونده های کاغذی نبود، بلکه محدودیت رشته نداشت و در تمام طول سال هم می شد اقدام کرد. اما مهمترین تغییری که اکسپرس انتری به همراه آورد سیستم شایسته سالاری از نوع کانادایی بود! یعنی هر چه امتیازت بیش، شانس دعوت شدنت بیشتر! البته ناگفته نماند که همراه در باره منصفانه یا بهینه بودن سیستم امتیازبندی بحث بوده و هست.

در اوایل آغاز به کار این برنامه، تعداد دعوتنامه های خیلی زیادی صادر نمی شد و در واقع این برنامه سه بزرگی از سهمیه سالیانه سازمان مهاجرت کانادا را به خود اختصاص نمی داد. البته این روند با ورود به نیمه ی دوم سال 2015 عوض شد. در واقع با گذشت حدود 6 ماه از کارکرد این برنامه و به ثمر نشستن اولین پرونده های سابمیت شده، روند افزایشی صدور ویزای اقامت دائم کانادا در زیرشاخه برنامه اکسپرس انتری آغاز شد و تا اوایل سال 2018 نیز ادامه داشت.
 

 نمودار زیر روند صدور ویزاهای اقامت دائم از طریق برنامه اکسپرس انتری را در 6 سال اخیر (از 2015 تا زمان نگارش این مقاله یعنی اواخر بهار 2020) را ترسیم می نماید:


 روند صدور ویزاهای اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس انتری

 همانطور که بالاتر اشاره کردیم، روند افزایشی صدور ویزاهای اقامت دائم در برنامه اکسپرس انتری از نیمه ی دوم سال 2015 تا اوایل سال 2018 ادامه داشت، اما بعد از آن به مدت تقریباً 1 سال شاهد تغییری در جهت عکس بودیم. از اوایل سال 2018 تا اوایل سال 2019، حدود 50% کاهش در صدور ویزاها بوجود آمد. اما، مجدداً تعداد متقاضیانی که موفق به دریافت اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس انتری می شدند افزایش پیدا کرد. در ماه مارچ 2019 ناگهان تعداد تعداد ویزاها نزدیک به یک و نیم برابر شد و در ماه جولای تابستان 2019 رکورد تعداد ویزاها با 12660 مورد شکسته شد!

از ابتدای سال 2020 نیز بار دیگر سازمان مهاجرت روی خوش به اکسپرس انتری نشان داد و افراد بیشتری را که دعوت به دریافت اقامت دائم کانادا شده بودند مقیم دائم کانادا کرد. اما، در ماه مارچ و با شیوع ویروس عجیب و غریب کرونا ترمز اکسپرس انتری هم کشیده شد. در واقع تعداد ویزاهای صادر شده برنامه اکسپرس انتری کانادا با شیوع ویروس کرونا 27 درصد کمتر شد. تا این لحظه اطلاعاتی از تعداد ویزاهای اقامت دائم صادر شده در ماه های آپریل و می 2020 منتشر نشده است، اما با توجه به اختلالی که در روند کاری ادارات دولتی کانادا پیش آمد، احتمالاً صدور ویزاهای اقامت دائم به شدت کم شده است. پیش بینی مشخصی که می کنیم این است که با بازگشت اوضاع عادی، تعداد ویزاهای اقامت دائم کانادا در برنامه اکسپرس انتری مجدداً افزایش خواهد یافت.
 

 تغییرات و تاثیرات ناشی از ویروس کرونا بر اکسپرس انتری
 

شیوع پندمیک کرونا در مارچ 2020 نه تنها فعالیت های اقتصادی در اکثر کشورهای جهان را بطور کامل یا بطور مقطعی مختل کرده است، بر روی روند کاری سازمان مهاجرت کانادا و پروسسینگ پرونده های مهاجرتی نیز تاثیر منفی گذاشته است. هرچند، با وجود اینکه تعداد زیادی از نیروهای سازمان مهاجرت مشغول دورکاری بوده اند و این باعث کند شدن پروسسینگ پرونده ها شده است، تعداد دعوتنامه های صادر شده در برنامه اکسپرس انتری چندان کاهش خاصی نیافته است.

البته، سازمان مهاجرت با در نظر گرفتن شرایط خاص ویروس کرونا، متوسط زمان رسیدگی به پرونده ها و نرخ قبولی آنها، دست به تغییر خاصی در نوع دعوتنامه های صادر شده در برنامه اکسپرس انتری زد. در واقع از زمان شیوع کرونا، سازمان مهاجرت کانادا فقط از دو دسته خاص از متقاضیان در پول اکسپرس انتری دعوت به اقدام کرد. این دو دسته عبارتند از زیرشاخه CEC (متقاضیانی که دارای حداقل 1 سال سابقه کار کانادایی هستند) و زیرشاخه PNP (متقاضیان دارای تائیدیه استانی). دلیل سازمان مهاجرت برای محدود کردن دعوت های اکسپرس انتری به این دو زیرشاخه این است که اکثر آنها داخل کانادا هستند و محدودیت های سفر و بسته بودن مرزها اثری بر شرایط آنها ندارد. آخرین دعوت نرمال اکسپرس انتری که شامل همه ی زیرشاخه ها بود در تاریخ 4 مارچ 2020 انجام شد.

با بررسی تعداد دعوتنامه های صادر شده در 5 ماه اول هر سال از 2015 تا 2020 به این نتیجه می رسیم که در سال 2020 پس از سال 2017 بیشترین تعداد دعوتنامه برای متقاضیان کسب اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس انتری صادر شده است. این نشان می دهد که علی رغم تاثیر منفی ویروس کرونا، همچنان تعداد بالایی از متقاضیان واجدالشرایط دعوت به اقدام می شوند.
 

  نمودار زیر اعداد و ارقام مربوط به همین موضوع را نشان می دهد:

 دعوت های اکسپرس انتری در سال 2020 با 5 دعوت نرمال شامل زیرمجموعه های مختلف آغاز شد و پس از آن دعوت های یکی در میان متقاضیان کلاس های تجربه کانادایی و تائیدیه استانی هدف قرار گرفتند. نکته جالب این است که از دراو 139 (اولین دراو کرونایی) به بعد با گذشت زمان حداقل امتیازات دعوت شده در هر دو زیرشاخه ی یاد شده کاهشی بوده است، بطوریکه  در دعوت 150 ام امتیاز حداقل 440 را داشته ایم که رکورد خاصی در نوع خود محسوب می شود.
 

  به نمودار زیر که تمامی دعوت های سال 2020 تا تاریخ نگارش این مقاله (اوایل ماه جون 2020) را نشان می دهد توجه کنید:


 
 نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که از دراو 139 به بعد دیگر متقاضیان زیرشاخه FSW دعوت نشده اند و همچنان در پول اکسپرس انتری در انتظار هستند، حتی اگر دارای امتیازات بالاتر از 500 باشند!

بار در نظر گرفتن شواهد و مدارک، پیش بینی ما این است با بازگشت دراوهای نرمال اکسپرس انتری و دعوت شدن دوباره ی متقاضیان FSW حداقل امتیازات دعوت شده نسبت به دعوت های اخیر افزایش پیدا کند. دلیل افزایش این است که متقاضیان پرتعدادی با امتیازات بالاتر از حتی 470 داخل پول اکسپرس انتری هستند که در چند ماه گذشته موفق به دریافت دعوتنامه نشده اند. اما به این نکته مهم نیز توجه کنید که با ادامه یافتن دعوت ها دوباره روند عادی می شود و می توانیم شاهد انجام منظم دعوت ها باشیم که شاید در آن زمان کاهش امتیازات رخ بدهد.

اینکه چه زمانی دعوت های نرمال اکسپرس انتری مجدداً انجام شوند اصلاً مشخص نیست و تنها می توان امیدوار بود که با بهتر شدن وضعیت ویروس کرونا و رفع شدن تدریجی محدودیت ها، این مورد نیز در اولین فرصت ممکن در دستور کار دولت کانادا و سازمان مهاجرت قرار بگیرد.

 

 میزان دعوت نامه های صادر شده در هر یکی از زیرشاخه های اکسپرس انتری
 

سه زیرشاخه رسمی در برنامه اکسپرس انتری وجود دارد:

  1. Federal Skilled Worker (نیروی ماهر خارجی)
  2. Canadian Experience Class (سابقه کار کانادایی)
  3. Federal Skilled Trades (مشاغل مهارتی)

و نیز استان ها برای برآورده کردن نیازهای بازار کار خود اقدام به گزینش مهاجرین از پول اکسپرس انرتی تحت زیرشاخه Provincial Nominee Programs می کنند.

دو زیرشاخه اول بیشترین سهم از دعوت های اکسپرس انتری را دارند. برنامه نیروی ماهر خارجی مخصوص متقاضیانی است که در خارج از کانادا حداقل 1 سال سابقه کار دارند. برای ورود به پول اکسپرس انتری متقاضیان باید حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز ممکن را کسب کنند که این امتیازات شامل فاکتورهایی نظیر سن، مدرک تحصیلی، نمره زبان انگلیسی یا فرانسوی، سابقه کار، خویشاوند در کانادا و غیره می شود. دسته دوم CEC باید حداقل یکسال در کانادا کار کرده باشند. این دسته از متقاضیان حتی با نمره زبان پائینتر نسبت به زیرشاخه نیروی ماهر خارجی نیز می توانند وارد پول اکسپرس انتری شوند و شانس خود را برای دعوت شدن بسنجند. اما دسته سوم یعنی مشاغل مهارتی، دسته ای از متقاضیان هستند که دارای مهارت های فنی هستند و یا از داخل کانادا موفق به دریافت تائیدیه های فنی مربوط به شغل خود شده اند و یا پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای کانادایی در شغل مربوطه دارند. کسانی که از برنامه های استانی موفق به اقدام می شوند می توانند از 600 امتیاز تکمیلی بهره مند شوند که دعوت شدن آنها را قطعی می کند. لازم به ذکر است، این متقاضیان معمولاً از امتیاز لازم برای دریافت دعوتنامه مستقیم اکسپرس انتری برخوردار نیستند و در واقع با امتیاز تکمیلی که تائیدیه استانی به آنها می دهد شانس دریافت اقامت کانادا را بدست می آورند.

در این بخش از تحلیل برنامه اکسپرس انتری به بررسی سهم هر یک از زیرشاخه های این برنامه در دعوت ها خواهیم پرداخت. جدیدترین گزارش رسمی که در این باره منتشر شده است مربوط به دعوت های سال 2018 میلادی است. همانطور که در نمودار زیر نمایش داده شده است، زیرشاخه FSW (نیروی ماهر خارجی) بیشترین تعداد از متقاضیان دعوت شده برای ارسال پرونده و دریافت اقامت دائم کانادا را داشته است. پس از آن، متقاضیانی که حداقل 1 سال سابقه کار کانادایی داشته اند (زیرشاخه CEC) در رتبه دوم بیشترین دعوت نامه های صادر شده اکسپرس انتری قرار داشته اند. متقاضیان دارای تائیدیه استانی در رده سوم و در نهایت متقاضیان در برنامه مشاغل مهارتی (FST) قرار داشته اند. لازم به ذکر است، زیرشاخه FST سهم بسیار کوچکی از مجموع دعوتنامه های صادر شده را داشته است که اولاً نشان می دهد این زیرشاخه چندان محبوبیت زیادی ندارد و از سوی دیگر این موضوع را ثابت می کند که چندان شرایط اقدام ساده ای نداشته و اقدام از طریق این زیر شاخه برای همه ی متقاضیان امکانپذیر نیست.
 

 لطفاً به نمودار زیر که سهم هر زیر شاخه در دعوت نامه های صادر شده اکسپرس انتری در سال 2018 را نشان می دهد توجه کنید:

 

 

 آمار جامع تر در این مورد را با استناد به آمار رسمی منتشر شده از سوی سازمان مهاجرت کانادا در مورد ویزاهای اقامت دائم صادر شده برای متقاضیان برنامه اکسپرس انتری از سال 2015 تاکنون ارائه می دهیم. در نمودار زیر متقاضیان هر کدام از زیرشاخه های 4 گانه اکسپرس انتری که موفق به دریافت ویزای اقامت دائم شده اند به تفکیک ماه و سال به نمایش می گذاریم:

 

 آنطور که در نمودار نیز مشخص است، در اولین سال کاری برنامه اکسپرس انتری، متقاضیانی که سابقه کار کانادایی داشته اند بیشترین سهم از اقامت دائم دریافت شده را داشته اند. اما در سال 2016 زیرشاخه های نیروی ماهر خارجی (FSW) و تائیدیه استانی (PNP) رشد قابل توجهی داشتند و به همان نسبت سهم زیرشاخه تجربه کانادایی کاهش پیدا کرد. در سال 2017 شاهد روند معکوس یعنی رشد مجدد برنامه تجربه کانادایی بودیم، اما این روند چندان پایدار نبود و با نزدیک شدن به اواخر سال 2017 و پس از آن، برنامه نیروی ماهر خارجی تدریجاً سهم بیشتری از ویزاهای اقامت دائم را به خود اختصاص داد. بطور میانگین تقریباً نیمی از ویزاهای اقامت دائم کانادا که در برنامه اکسپرس انتری صادر شده اند متعلق به زیرشاخه FSW می باشند.

 لطفاً به نمودار زیر که نشان دهنده سهم هر کدام از زیرشاخه های چهارگانه برنامه اکسپرس انتری از دعوت نامه های صادر شده در سال 2018 هستند توجه کنید:


 

 

 آنچه آمار و ارقام و بررسی های تخصصی کارشناسان و وکلای رسمی شرکت های مهاجرتی پل و ویکی ویزا نشان می دهند این است که برنامه اکسپرس انتری همچنان نقش بسیار پر رنگی در برنامه های اقتصادی کسب اقامت دائم کانادا خواهد داشت.
 

 پرسش مهم: در حال حاضر چطور می توان شانس دریافت دعوتنامه اکسپرس انتری داشته باشیم؟

در بخش پایانی این تحلیل، به چند حالت جهت کسب امتیاز لازم برای دریافت دعوتنامه اکسپرس انتری و در نهایت کسب اقامت دائم کانادا برای متقاضیان ایرانی می پردازیم.
 

 سناریو اول: بدون سابقه تحصیل یا کار در کانادا

با در نظر گرفتن آخرین دعوت های نرمال اکسپرس انتری، حداقل امتیاز 470 برای داشتن شانس بالای دریافت دعوتنامه مستقیم اکسپرس انتری را فرض می کنیم. برای دست یافتن به این امتیاز چه  شرایطی لازم است؟

 به عنوان مثال:

- سن 29 / تحصیلات کارشناسی ارشد / نمره زبان 3 مهارت CLB 9 و یک مهارت CLB 10 (مثلاً لسنینگ 8، اسپیکینگ 7.5، ریدینگ 7 و رایتینگ 7) / مجرد / 3 سال سابقه کار: امتیاز 472

- متغیرهایی که می تواند شرایط امتیازی را بهتر کند: بالاتر رفتن مقطع تحصیلی (دکتری) / بالاتر رفتن نمره زبان (3 مهارت دیگر نیز تا CLB 10 می توانند بهبود بیابند) / اضافه شدن زبان دوم / داشتن خواهر یا برادر در کانادا

- به این نکته توجه کنید که بدتر شدن یکی از متغیرها می تواند با بهبود دیگر متغیرها جبران شود. مثلاً اگر سن شما از 29 بگذرد و امتیاز از دست بدهید، با نمره زبان بهتر، مقطع تحصیلی بالاتر یا... می توانید همچنان امتیاز عالی داشته باشید و به اقامت دائم کانادا از طریق این برنامه ی بهینه و فوق العاده برسید.

- این نکته را نیز در ذهن داشته باشید که اگر متاهل باشید بخشی از امتیاز را باید همسر شما از طریق مقطع تحصیلی و نمره زبان کسب کند.

 

 سناریو دوم: بدون سابقه تحصیل یا کار در کانادا ولی با دانش زبان انگلیسی و فرانسوی

 به عنوان مثال:

- سن 36 / تحصیلات کارشناسی ارشد / نمره زبان 4 مهارت زبان اول CLB 9 (مثلاً لسنینگ 8 و سه مهارت دیگر 7) و 4 مهارت زبان دوم CLB 7 (مثلاً نمرات فرانسوی رایتینگ و اسپیکینگ بیشتر از 310، لسنینگ بیشتر از 249 و ریدینگ بالاتر از 207) / مجرد / 3 سال سابقه کار: امتیاز 473

- در شرایط فوق هر دو مهارت زبانی به کسب امتیاز بالا کمک می کنند. نکته کلیدی کسب CLB 9 و CLB 7 در همه ی مهارت های زبانی است. همانطور که مشخص است، دانستن هر دو زبان رسمی کشور کانادا آنقدر تاثیر مثبت بزرگی دارد که حتی با 36 سال سن هم می توان امتیاز فوق العاده ای را بدست آورد.

- در مورد این سناریو نیز به این نکته توجه کنید که بدتر شدن یکی از متغیرها می تواند با بهبود دیگر متغیرها جبران شود. مثلاً اگر سن شما از 29 بگذرد و امتیاز از دست بدهید، با نمره زبان بهتر، مقطع تحصیلی بالاتر یا... می توانید همچنان امتیاز عالی داشته باشید و به اقامت دائم کانادا از طریق این برنامه ی بهینه و فوق العاده برسید.

 

 سناریو سوم: با سابقه تحصیل یا کار در کانادا

اما اگر کنجکاو هستید که بدانید به چه دلیلی تحصیل در کانادا بسیار محبوب و پرمتقاضی است، کافیست به این نکته توجه کنید که امتیاز شما برای کسب دعوتنامه اکسپرس انتری و رسیدن به اقامت دائم کانادا را به شکل خارق العاده ای می تواند بهبود ببخشد. دولت کانادا به این نکته واقف است که متقاضیانی که در موسسات آموزشی این کشور به تحصیل و احتمالاً پس از آن به کار بعد از فارغ التحصیلی مشغول می شوند آمادگی بسیار مطلوبی برای کمک دائمی به اقتصاد کانادا دارند. از اینرو، گزینه های مناسبی را برای ماندگار شدن پیش پای آنها می گذارد!

 به عنوان مثال:

- سن 30 / تحصیلات کارشناسی در ایران و کارشناسی ارشد در کانادا / نمره زبان 2 مهارت CLB 9، یک مهارت CLB 8 و یک مهارت CLB 7 (مثلاً لسنینگ، ریدینگ و اسپیکینگ 7، رایتینگ 6.5) / مجرد / 3 سال سابقه کار در ایران و 1 سال سابقه کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا: امتیاز 473

- در طرح این سناریو سعی کردیم این نکته را نشان دهیم که اگر در کانادا تحصیل و پس از آن کار کنید، حتی با نمره زبان پائینتر نیز می توانید شانس عالی برای رسیدن به اقامت دائم کانادا داشته باشید.

- تحصیلات کانادایی ممکن است مقاطع پائینتر از ارشد باشد، نمرات انگلیسی شما ترکیب متفاوتی داشته باشد، سابقه کارتان کمتر یا بیشتر باشد، متاهل باشید یا... این موارد نیز مطابق توضیحات بالاتر برخی می توانند امتیاز شما را پائینتر بیاوردند و یا بهبود بدهند.

 

 سناریو چهارم: با داشتن تائیدیه استانی

دریافت تائیدیه استانی زندگی را شیرین می کند! اگر شانس اقدام از این طریق را پیدا کنید، تا حد زیادی رسیدن شما به اقامت دائم کانادا قطعی می شود!

 به عنوان مثال:

- سن 34 / تحصیلات کارشناسی ارشد / نمره زبان 2 هر 4 مهارت CLB 8 (لسنینگ 7.5، سه مهارت دیگر 6.5) / متاهل / 10 سال سابقه کار در 10 سال اخیر / دارای تائیدیه استانی ساسکچوان: امتیاز 960

- در این سناریو حالتی را فرض کردیم که امتیاز بالایی در برنامه استانی ساسکچوان بدست آمده است. تائیدیه استانی خود به تنهایی 600 امتیاز تکمیلی به ارمغان می آورد.


 
در پایان توصیه ای که می توانیم به متقاضیان ایرانی شرکت در برنامه اکسپرس انتری داشته باشیم این است که بدون از دست دادن زمان شرایط و امتیاز خود را بسنجند و در صورت نیاز در جهت بهبود آن تلاش کنند. آنچه نباید فراموش شود این است که مهاجرت به کانادا محبوبیت بسیار زیادی دارد و آنچه از دست متقاضیان ساخته است گرفتن تصمیم صحیح و به موقع در جهت انجام اقدام درست است.

شرکت مهاجرتی پل با بیش از 5 سال تجربه موفق در آموزش، تحلیل و نیز وکالت رسمی و قانونی برنامه های مهاجرتی کانادا از جمله برنامه اکسپرس انتری می تواند در این مسیر شما را همراهی نموده و با به حداقل رساندن احتمال خطا، شانس موفقیت شما در کسب اقامت دائم کانادا به به بیشترین حد ممکن برساند.

 

 منبع آمار و ارقام: سایت رسمی دولت کانادا و سازمان مهاجرت کانادا


 

 برای استفاده از خدمات ارزیابی و مشاوره رایگان شرکت پل با کارشناسان ما تماس بگیرید:

  دفتر مشهد: 05137684844

 دفتر تهران: 02188873942

 شماره واتس اپ: 09152057090

 ایمیل: info@polimmigration.com

 

 تکمیل فرم ارزیابی:

 https://polimmigration.com/assessment/


 همچنین می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی پل آخرین اخبار مربوط به برنامه های مهاجرتی کانادا را دنبال کنید.

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.3/5 (4 رای)
ircc 2024 14ircc 2024 13ircc 2024 12ircc 2024 11
ارسال نظر
verification
زمان ثبت
یکشنبه 25 خرداد 1399 18:02
سهراب آقایی
سلام من قصد مهاجرت به کانادا را دارم . لطفا در مورد ویزای کاری و اقامت دائم در انتاریو سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید .
ادمین پل
سلام، توصیه می کنیم با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید تا بطور کامل شمارو راهنمایی کنن. دفتر مشهد 05137684844 دفتر تهران 02188873942