• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2020 54

 

  سازمان مهاجرت کانادا در روز ۲۶ آگوست ۲۰۲۰ طی ایمیلی به وکلای رسمی مهاجرت نکات مهمی را در خصوص پرونده های دانشجویی اطلاع رسانی کرد:

ویروس کرونا چالش های زیادی را به وجود آورده و زندگی روزمره را در همه نقاط دنیا تحت تاثیر قرار داده است. این محدودیت ها همچنان در کانادا و دیگر نقاط جهان پابرجا هستند و بسیاری از مردم را از سفرهای بین المللی بازداشته اند.

سازمان مهاجرت کانادا از این که محدودیت ها تاثیرات منفی بر پرونده های تحصیلی کانادا داشته است مطلع است در طول شیوع ویروس کرونا اقدامات مختلفی را در جهت فراهم آوردن انعطاف‌پذیری بیشتر برای دانشجویان بین‌المللی انجام داده است.

شما به عنوان یک متقاضی دریافت ویزای تحصیلی ممکن است که تحت تاثیر بسته شدن اداراتی قرار گرفته باشید که گواهی عدم سوء پیشینه ارائه می دهند و یا تست پزشکی و بایومتریک انجام می دهند.

 در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۰ بررسی دو مرحله‌ای پرونده های تحصیلی را معرفی نمودیم. این فرایند موقت اطمینان خاطر بیشتری را برای متقاضیان ویزای دانشجویی فراهم می‌آورد.

در حال حاضر نیازی نیست هیچ کاری انجام بدهید، پرونده تان همچنان در حال بررسی است.

در سیستم بررسی دو مرحله ای متقاضیانی که مرحله اول را با موفقیت بگذرانند، از طریق پیامی در پروفایل آنلاین شان و یا پروفایل وکیل رسمی شان مطلع می‌شوند.
با از سرگیری خدمات مختلف نظیر انجام بایومتریک متقاضیان می‌توانند اطلاعات باقیمانده را در صورت لزوم برای بررسی مسائل پزشکی و یا سوء پیشینه ارسال نمایند.

 قبولی در مرحله اول هیچ گونه تضمینی در مورد صدور ویزا یا قبولی نهایی پرونده ایجاد نمی‌کند و تصمیم در نهایت به عهده سازمان مهاجرت می باشد. اگرچه هنگامیکه یک پرونده تحصیلی می شود معمولاً به دلیل فاکتورهای واجد شرایط بودن (eligibility) می باشد.

این بررسی دومرحله‌ای فقط مربوط به پرونده های تحصیلی می باشد که تا تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ ارسال شوند. هدف ما این است که ارزیابی مرحله اول پرونده های ویزای تحصیلی را به موقع برای ترم پائیز انجام بدهیم.

زمانی که متقاضی مرحله دوم را نیز پشت سر بگذارد، واقع آمادگی سفر به کانادا را خواهد داشت البته هنگامی که محدودیت‌های مربوط به ورود به کانادا مرتفع شود.
 

 منبع: مکاتبه رسمی دریافتی از سازمان مهاجرت کانادا (IRCC)

 

 فرم ارزیابی اقدام برای ویزای تحصیلی

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (1 رای)
ircc 2024 9ircc 2024 8ircc 2024 7ircc 2024 6
ارسال نظر
verification