• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
ircc 2020 55

 

 تعدادی از تغییرات موقت سیاست برای حمایت از دانشجویان بین‌المللی، موسسات آموزشی و سایر سهامداران در بخش آموزش کانادا از مارچ ۲۰۲۰ صورت گرفته است، از جمله: 
 

 دانشجویان بین‌المللی که اجازه تحصیل معتبر داشتند و یا قبل از ۱۸ مارچ ۲۰۲۰ تایید شدند، از محدودیت‌های سفر که اغلب اتباع خارجی را از ورود به کانادا منع می‌کرد معاف هستند.

 همه دانشجویان، از جمله افرادی که از ایالات‌متحده وارد کانادا می‌شوند، تنها در صورتی پذیرفته می‌شوند که سفر آن‌ها ضروری باشد و یک برنامه قابل قبول برای قرنطینه ۱۴ روزه داشته باشند.

 دانشجویان حاضر در کانادا که مجبور به تحصیل آنلاین شده‌اند، تحصیلات خود را به صورت پاره وقت کاهش دهند یا مرخصی کامل بگیرند، در نتیجه محدودیت در برگزاری کلاس‌های درس به علت شیوع کرونا، مجاز هستند که به کار در محوطه دانشگاه یا خارج از آن ادامه دهند، در صورتی که مجوز تحصیل آنها این اجازه را بدهد.

 به دانشجویانی که از قبل در کانادا حضور داشتند اطمینان داده شد که اگر مجبور شوند بیش از 50٪ برنامه خود را بصورت آنلاین انجام دهند، تحصیل خود را از تمام وقت به پاره وقت تغییر بدهند و یا بطور کامل مرخصی بگیرند، همچنان برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی واجد شرایط هستند.

 تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۰، دانشجویان بین‌المللی مجاز به کار بیش از ۲۰ ساعت در هفته در طی دوره تحصیلی خود خواهند بود به این شرط که در یک خدمت یا وظیفه ضروری استخدام شوند.

 دانشجویانی که در ترم های بهار، تابستان یا پاییز سال 2020 یک برنامه جدید تحصیلی را شروع می کنند، می توانند کلاس های خود را از خارج از کشور و بدون تأثیر در صلاحیت دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی، به صورت آنلاین آغاز کنند، مشروط بر اینکه بتوانند حداقل 50٪ از برنامه خود را در کانادا بگذرانند.

 دانشجویانی که برنامه‌ای در فصل بهار، تابستان یا پاییز را آغاز می‌کنند، برای کسب اجازه کار پس از فارغ‌التحصیلی خود برای مطالعات تکمیل‌شده از خارج از کانادا تا پایان سال ۲۰۲۰ کسر زمان نخواهند داشت.

 

 سایت رسمی سازمان مهاجرت کانادا (IRCC)

 

 فرم ارزیابی اقدام برای ویزای تحصیلی

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (1 رای)
ircc 2022 31ircc 2022 30pol exclusive news 33ircc 2022 29
ارسال نظر
verification