• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2021 25


 سیستم Expression of Interest برنامه استانی انتاریو اجرایی شد و متقاضیان دریافت نامینیشن از این استان در برخی از زیرمجموعه ها دیگر نمی توانند هر زمان که شرایط را بدست آوردند اقدام نمایند. 

استریم هایی که اکنون در سیستم EOI فعال هستند عبارتند از برنامه های جاب آفری برای نیروهای کاری خارجی و نیز دانشجویان بین المللی. همچنین، زیرشاخه های جاب آفری در شغل های ضروری استان، فارغ التحصیلان ارشد و نیز دکتری نیز اکنون بسته هستند و تحت سیستم جدید در آینده بازگشایی خواهند شد.

 در واقع 5 زیرشاخه ذکر شده قبلاً به صورت first come, first served عمل می کردند و هر متقاضی که شرایط لازم به عنوان مثال جاب آفر و یا مدرک تحصیلی ارشد یا دکتری اخذ شده در انتاریو را بدست می آورد می توانست آزادانه و صرفاً با داشتن حداقل شرایط تعیین شده در این برنامه شرکت کند و در صورت دریافت نامینیشن، درخواست اقامت دائم خود و خانواده اش را برای دولت مرکزی بفرستد. اما اکنون متقاضیان بایستی وارد پول استانی انتاریو شوند و تنها متقاضیان با بهترین شرایط و بالاترین امتیازات دعوتنامه دریافت خواهند نمود. 

لازم به ذکر است، زیرشاخه های اکسپرس انتری و دوزبانه فرانسوی استان همچنان به شکل سابق عمل می کنند یعنی متقاضیان را از داخل پول اکسپرس انتری که خود بر اساس سیستم EOI است انتخاب می کنند.

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.0/5 (1 رای)
ircc 2024 14ircc 2024 13ircc 2024 12ircc 2024 11
ارسال نظر
verification