• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2021 31

 

  اگر هر دو واکسن را دریافت کرده اید مشکلی برای ورود ندارید

پس از بیش از 1 سال محدودیت های سفر کانادایی ها، دولت فدرال تصمیم به رفع چند مرحله ای آنها گرفته است. البته تاکید شده است که این رفع محدودیت های تدریجی بر پایه داده های علمی خواهند بود نه خواسته افراد. 

 

خلاصه فاز 1 از رفع محدودیت ها

مسافرین واکسینه شده ای که وارد کشور می شوند نیازی به قرنطینه 14 روزه نخواهند داشت. فعلاً تنها واکسن های مورد تائید وزارت بهداشت کانادا شامل این رفع محدودیت خواهند شد:

  فایزر
  مدرنا
  استرازنکا
  جانسون و جانسون

واکسن های دیگر در آینده بررسی خواهند شد. 

 

  توجه

مرزهای کانادا هیچ گاه بسته نبوده اند و همواره دسته های خاص متقاضیان با شرایط یا دلایل ضروری و ویژه قابلیت ورود را داشته اند، چه مقیم دائم یا سیتیزن کانادا باشند و چه نباشند. آنچه صحبت از تغییر آن می باشد در حال حاضر فقط مربوط به قرنطینه در هتل های مورد تائید دولت می باشد.

طبق اعلام دولت کانادا، شهروندان و مقیمان دائم کانادا که بطور کامل واکسینه شده اند از 5 جولای به بعد وارد کانادا می شوند از قرنطینه اجباری معاف هستند. این افراد باید مستندات مربوط به دریافت واکسن حداقل 14 روز قبل از ورودشان را نشان بدهند. این قانون در حال حاضر شامل حال کسانی که ویزای موقت دارند نمی شود، مگر اینکه شامل معافیت از محدودیت های سفر باشند.  

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.3/5 (4 رای)
ircc 2024 12ircc 2024 11alberta 2024 01ircc 2024 10
ارسال نظر
verification