• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2021 43

 

  بیش از 1 سال و نیم از شروع پندمیک کرونا می گذرد و تجارب تلخ متعددی در کشورهای مختلف بدست آمده است. متخصصین و دست اندرکاران حوزه سلامت نیز روز به روز بر دانش و تجربه خود در این زمینه افزوده اند و البته اقدامات مقابله ای با تولید واکسن به اوج خود رسید. دولتمردان کشورهای مختلف نیز سیاست ها و استراتژی های مختلف جهت بهبود اوضاع با امید گذر از این دوران تلخ را به کار گرفته اند. از جمله تعیین پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، خرید تجهیزات پزشکی، اختصاص کمک هزینه برای مشاغل و مردم، تهیه واکسن و غیره. 

آنچه در خصوص تهیه واکسن به چشم آمده این است که جوامعی که توانایی علمی و عملی تولید به موقع و با حجم معقول را داشته اند در جایگاه تولید کننده و دیگر جوامع در جایگاه خریدار قرار گرفته اند و هر کدام بسته به توانایی مالی، قدرت سیاسی و دیگر عوامل موثر در جهت حفاظت از جان مردمانشان اقدام کرده اند. البته نکته خیلی مهم دیگر در این اثنا، همکاری و توجه مردم به توصیه های سلامتی است که مسلماً نقش بسیار کلیدی در به نتیجه رسیدن یا نرسیدن اقدامات فوق الذکر داشته و دارد.

متاسفانه آنچه در مورد میهنمان ایران شاهد بوده ایم اخبار بد روزمره و وخامت عمیقتر اوضاع با گذشت زمان است. کم توجهی به توصیه ها از سمت مردم از یک سو و سوء مدیریت از سوی دیگر باعث شده است که در نقطه ای تاریک قرار بگیریم و هر روزه شاهد داغدار شدن خانواده های بیشتری باشیم.

تا حدی که در کنترل ما در مجموعه پل و ویکی ویزا بوده است، سعی کرده ایم اقدامات لازم در جهت به حداقل رساندن ریسک سلامتی را صورت بدهیم. از جمله:

تغییر روال کاری دفاتر ایران به دورکاری جهت حفظ سلامتی همکاران و نیز متقاضیان و مراجعین

صورت دادن بیشترین تلاش و همکاری در جهت انجام امور مربوط به پرونده های مهاجرتی مجموعه به صورت تلفنی و آنلاین

امیدواریم هر کدام از ما بتوانیم بواسطه نقش اجتماعی مان مانع از گسترش بیشتر این بیماری در کشورمان باشیم. جدی گرفتن و رعایت نکات سلامتی و عدم حضور در اماکن عمومی تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از مبتلا شدن و گسترش بیش از پیش دارد.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (3 رای)
ircc 2024 14ircc 2024 13ircc 2024 12ircc 2024 11
ارسال نظر
verification