• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2021 46

 

 برنامه مهاجرتی TR to PR ماه می 2021 باز شد و مسیری را برای دریافت اقامت دائم کانادا برای متقاضیانی که با وضعیت موقت در کانادا حضور داشتند فراهم کرد. یکی از دسته متقاضیان خوش شانسی که این فرصت طلایی را بدست آوردند کسانی بودند که طی 3 سال گذشته از یکی از موسسات آموزشی کانادا در مقطع بالاتر از دیپلم فارغ التحصیل شده بودند که 40 هزار سهمیه برای آنها در نظر گرفته شده بود. این برنامه در تاریخ 6 می 2021 باز شد و طبق اعلام اولیه قرار بود تا 5 نوامبر باز باشد، هرچند تنها با گذشت 1 روز در تاریخ 7 می پر شد. 

 اکنون خبری که از طریق منابع غیر رسمی منتشر شده است، ظاهراً نشان می دهد که به دلیل مشکل سیستمی، دولت در این زیرشاخه حدود 7300 پرونده مازاد دریافت کرده است. مشکل در واقع سابمیت دو یا چند پرونده توسط متقاضیان متفاوت دقیقاً در یک زمان مشابه بوده است که توسط شمارنده خودکار تنها یک مرتبه شمارش شده است. آنچه در ادامه این خبر آمده این است که وزیر ایتالیایی الاصل مهاجرت، مارکو مندچینو، تائید کرده است که این پرونده های مازاد نیز بررسی و تصمیم گیری شوند و در واقع از کنسل شدن آنها جلوگیری کرده است.

آنچه مسلم است، فارغ از این که این خبر از منابع رسمی منتشر نشده و تائید یا رد نشده است، در صورتی که این چنین باشد، برای برخی خبر خوب و برای برخی دیگر خبری بد است. متقاضیانی که موفق به ارسال مدارک و درخواست خود شدند خوشحال هستند که تمامی درخواست های دریافت شده بررسی می شوند و اگر مشکلی نداشته باشند به اقامت دائم کانادا می رسند. اما متقاضیانی که موفق به ارسال درخواست خود نشدند این موضوع را غیرمنصفانه می دانند.

 

 منبع: CICNews
 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (2 رای)
ircc 2024 8ircc 2024 7ircc 2024 6ircc 2024 5
ارسال نظر
verification