• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2021 49


 تاریخ: 8 سپتامبر 2021

 

  از تاریخ 7 سپتامبر 2021 به بعد، توریست ها و ویزیتورهایی که واکسن های مورد تائید دولت کانادا را دریافت کرده باشند می توانند به دلایل غیرضروری نیز به کانادا بیایند. این دسته از مسافران همچنین از قرنطینه و تست کرونا در روز هشتم بعد از ورود معاف هستند.

کودکان زیر 12 سال چطور؟

اگر کودکان زیر 12 سال که هنوز واکسن تائید شده ای برای آنها موجود نمی باشد به همراه مسافرینی که بطور کامل واکسینه شده اند به کانادا سفر کنند باید از قوانین تست پیش از ورود، هنگام و 8 روز پس از ورود پیروی کنند، مگر آنکه سن آنها کمتر از 5 سال باشد. این دسته از کودکان از قرنطینه معاف هستند به شرطیکه توصیه های بهداشتی را رعایت نمایند.

 مسافرین بین 12 تا 17 سال واکسینه نشده چطور؟

این دسته از مسافران باید تمامی قوانین مربوط به قرنطینه و تست را دنبال کنند، چه همراه مسافرین معاف سفر کنند و چه غیر از آن. 

نکته مهم در مورد اپلیکیشن ArriveCAN

توجه کنید که در سابمیت اطلاعات نباید اطلاعات مسافرین 12 تا 17 ساله واکسینه نشده را وارد نمائید. اطلاعات این دسته از مسافرین پیش از سوار شدن به هواپیما و یا هنگام ورود به کانادا از شما درخواست خواهد شد. 

 بزرگسالان واکسینه نشده چطور؟

این دسته از مسافران تنها به دلیل معلولیت ذهنی یا جسمی می توانند به کانادا وارد شوند و باید از تمامی قوانین قرنطینه و تست را دنبال کنند. 
 

 منبع: travel.gc.ca

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (2 رای)
ircc 2024 9ircc 2024 8ircc 2024 7ircc 2024 6
ارسال نظر
verification