• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2024 2

 

 15 مارچ 2024


 سازمان مهاجرت کانادا از تاریخ 22 ژانویه 2024 تغییر مهمی را در ویزای تحصیلی ایجاد کرد که مهمترین نتیجه آن سهمیه بندی استان های مختلف در پذیرش دانشجوهای بین المللی است. نحوه کنترل این سهمیه بندی به این صورت است که هر استان باید برای متقاضیان خود تائیدیه ای تحت عنوان Attestation Letter صادر کند تا با داشتن آن تائیدیه بتواند درخواست ویزای تحصیلی را به اداره مهاجرت فدرال ارسال کند. 

 

البته، بعضی از مقاطع و حالت ها نیز از این قاعده مستثنی هستند. متقاضیان زیر نیازی به تهیه این نامه تائیدیه استانی نیستند:

  • متقاضیان تحصیل در مقاطع پیش دبستانی، دبستان و همچنین دوره متوسطه (زیر دیپلم)
  • متقاضیان تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا
  • متقاضیان تمدید استادی پرمیت، کسانی که دارای ورک پرمیت هستند، با گذراندن دوره پیش نیاز زبان از داخل کانادا قصد دریافت استادی پرمیت را دارید، و برخص حالت های خاص دیگر

اداره مهاجرت تا پایان ماه مارچ به استان ها فرصت داده است تا روال صدور این مجوزها را مشخص و به متقاضیان اعلام کنند. تا این تاریخ، استان های آلبرتا، بریتیش کلومبیا، منیتوبا و کبک روال صدور این نامه های تائیدیه را شکل داده اند.

 

 

 آلبرتا: از 1 مارچ 2024 به بعد نامه های PAL صادر می شوند. 

 بریتیش کلومبیا: از 4 مارچ 2024 به بعد نامه های تائیدیه صادر می شوند. 

 منیتوبا: از 4 مارچ 2024 به بعد نامه های تائیدیه صادر می شوند. 

 سایر استان ها: هنوز خبری از انتاریو، نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک و سایر استان ها نیست. مهلت تعیین روال صدور نامه های تائیدیه 31 مارچ یعنی حدود 2 هفته دیگر است.

 

 متقاضیان باید با موسسه آموزشی که از آن پذیرش گرفته اند در تماس باشند تا برای دریافت این نامه اقدام شود.

 

 

 

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با شرکت مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

/5 (0 رای)
ircc 2024 6ircc 2024 5ircc 2024 4ircc 2024 3
ارسال نظر
verification