• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
ircc 2024 6

 

 برنامه جدید مهاجرتی کانادا


  
 تاریخ اعلام خبر: پانزده آپریل 2024

 

همانطور که تابستان گذشته توسط وزیر مهاجرت اسبق شان فریزر اعلام شده بود، دولت کانادا در حال بررسی برای راه اندازی یه مسیر مهاجرتی جدید بود تحت عنوان Innovation Stream Pilot و اکنون این برنامه آغاز به کار نموده است. این در واقع یک ورک پرمیت جدید است که از تائیدیه دولتی LMIA معاف می باشد و می تواند تا 5 سال صادر شود برای متقاضی هایی که از کمپانی های مورد تائید دولت کانادا در یه طرح اقتصادی پیشنهاد کار دریافت کنن Global Hypergrowth Project (GHP)

 

 

پروژه GHP یک سرویس جدید از طرف دولت کاناداست که به شرکت‌های کانادایی مورد تائید و لیست شده کمک می‌کند تا سریع‌تر پیشرفت کنند. این پروژه پارتنرهای دولتی را متحد می کند تا به شرکت های منتخب خدمات حمایتی ارائه بدهند. یکی از این خدمات این هست که بتوانند نیروهای کار متخصص را از کشورهای دیگر جذب نمایند بدون اینکه نیاز باشه درگیر بروکراسی اداره کار کانادا برای دریافت تائیدیه LMIA بشوند.

 

 شرایط اقدام برای متقاضیان چیست؟

 

برای درخواست این مدل از مجوز کار، متقاضی ها باید:

 

  • از یکی از شرکت های منتخب در این پروژه موفق به دریافت پیشنهاد کار شده باشند
  • سطح شغل باید TEER3 یا بالاتر باشد
  • حقوق پیشنهادی باید مساوی یا بیشتر از حقوق متوسط (Median Wage) استانی یا منطقه ای باشد
  • متقاضی توانایی تحصیلی و تجربی انجام کار را داشته باشد

 

 چه شرکت هایی در لیست تائید شده قرار دارند؟

 

در حال حاضر 8 شرکت در لیست تائید شده دولت کانادا قرار دارند و در واقع می توانند اقدام به جذب نیروهای کاری موقت از خارج از کانادا بدون نیاز به دریافت تائیدیه LMIA نمایند. با کلیک بر روی نام هر کدام از شرکت ها می توانید به قسمت "پوزیشن های کاری باز" در وبسایت این کمپانی ها بروید و فرصت های شغلی که هر کدام از این شرکت ها برای فعالیت در کانادا ارائه می دهند را بررسی نمائید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با شرکت مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

/5 (0 رای)
ircc 2024 12ircc 2024 11alberta 2024 01ircc 2024 10
ارسال نظر
verification