• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 15

 

 بخشی از آنچه که یک سفر اسکی عالی را می‌سازد، کسانی هستند که با آن‌ها همراه می‌شوید و زمانی که با کل خانواده سفر می‌کنید، مهم است که اطمینان حاصل کنید که همه سرگرم شوند، این به معنی پذیرایی از هر سن، هر سطح مهارت و هر علاقه در یک مقصد همه جانبه است.

 بهترین استراحتگاه های اسکی برای خانواده ها ، بهترین سرگرمی را برای همه، از افرادی که اسکی نمی کنند و بچه ها، تا متخصص ترین اسکی بازان ارائه می دهد. از زمین های پیچیده کوهستانی که مهارت زیادی را برای حرکت نیاز دارند، تا فعالیت های خانوادگی مانند کوهنوردی برای منظره که به هر کسی امکان می دهد تا مناظر کوهستانی نفس گیر را در آغوش بکشد، باید چیزی برای همه باشد.

 کودکان، جنگل سحرآمیز و قلعه جادویی پنهان را در Whistler Blackcomb در بریتیش کلومبیا دوست خواهند داشت و بزرگسالان از اسکی چالش برانگیز لذت می برند. 
 

 منطقه تفریحی Whistler Blackcomb

می توانید اسکی را از یک مسیری شروع کنید که حتی برای کودکان مناسب است و به یک قلعه جادویی درختی پوشانده از برف پایان دهید، یا به قلعه جادویی بروید، جایی که بچه‌های هر سن و سال و اندازه می‌توانند در نقش پادشاه و ملکه را برای خودشان بازی کنند. در طی بیش از ۸ هزار هکتار، بزرگسالان عاشق کاوش در200 مسیر مختلف خواهند شد  و طرفداران واقعی "آدرنالین" می‌توانند با راهنمایی یک کارشناس یکی از backcountry گسترده این کوه را مورد اکتشاف قرار دهند. کمی بعد، در دهکده زیبایی می توانید پیاده قدم بزنید، یا به Family Apres بروید که در آن بزرگسالان می‌توانند از یک نوشیدنی گرم لذت ببرند در حالی که کودکان می توانند از بازی های کودکانه لذت ببرند.

 

 

منبع: Travel & Leisure 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

 

3.5/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification