• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 19

 


 تابستان 2020، یک برنده خوش شانس و سه همراه با یک برنامه سفر اختصاصی از پارک های ملی Yoho و Kootenay و Radium Hot Springs بازدید می کنند. یک سفر جاده ای کانادایی به تمام عیار! این شانس را دارید که یک تجربه ۷ روزه در این پارک‌های کانادا داشته باشید:

 

(Yoho National Park (British Columbia
 

 
 دیوارهای صخره ای شیب دار، آبشارها و قله های مهیجش را به تماشا بنشینید. در زبان Cree از کلمه "yoho" برای بیان حیرت و تعجب استفاده می شود. این کلمه مناسب برای توصیف این منظره دیدنی از زمین های بزرگ یخی و قله های کوه است. این پارک را که بخشی از میراث جهانی یونسکو از پارک های کوهستانی راکی کانادا است، کاوش کنید.

 سعی کنید قطارهایی را که از طریق تونل های مارپیچ حفر شده اند که در دامنه های شیب دار Rockies قرار دارند، مشاهده کنید و مهندسی مبتکرانه را در عمل تماشا کنید!

 از میان جنگل همیشه‌سبز راه بروید تا آبشار شگفت‌انگیز Wapta را کشف کنید. به آب‌های خروشان گوش دهید و در زیبایی طبیعت غرق شوید.
 

 
 از پل Natural دیدن کنید، اثری چشمگیر از طبیعت که توسط رودخانه Kicking Horse شکل گرفته است. از تاثیر آب خروشان که سنگ‌های باستانی را می‌سازد، شگفت‌زده شوید.
یک قایق کرایه کنید و دریاچه سبز زمردی کنار دریاچه را بگردید.

 حتماً آبشار Takakkaw که یکی از بلندترین آبشارهای کانادا را ببینید! به انعکاس صدای قطرات آبی که با هوا ترکیب میشود گوش دهید و اسپری تازه رطوبت را روی پوست خود احساس کنید.
 

 
 یک فسیل ۵۰۰ میلیون ساله را در دستان خود بر روی پیاده‌روی به قله معروف Burgess نگاه دارید!

 

 

(Kootenat National Park (British Columbia


 
 این سرزمین تضاد را کاوش کنید! از دامنه های چمنزار خشک دره کلمبیا، که در آن کاکتوس ها رشد می کنند، تا یخچال های طبیعی، دره های باریک و کوه های کوهستانی گسترده، Kootenay غنی از تنوع است. در سال 1920 به عنوان بخشی از توافق برای ساخت جاده ای در راکی ، که پارک و مسیر دیدنی آن تأسیس شده است، هنوز هم تقریباً 500000 بازدید کننده را هر سال متحیر می کند. تولد 100 سالگی Kootenay!

 برنامه تور با راهنمای Kootenay را دانلود کنید، کمربند ایمنی خود را ببندید و برای یک تور با رانندگی صوتی و لذت بردن یکی از بینظیرترین بزرگراه ها، به راهنمای مجازی خود گوش فرا دهید و قسمت Continental Divide ، منظره نفس گیر Kootenay Valley View و Sinclair Canyon را بررسی کنید.
 

 
 از مسیرهای پیاده روی در منطقه Redstreak لذت ببرید. چمن سرسبز و حیرت انگیز از دره بزرگ کلمبیا را تحسین کنید، شاید شما حتی تعدادی گوسفند Bighorn را نیز مشاهده کنید!

 به سمت گلدان های جذاب رنگی سفر کنید و این سیستم جذاب و پر جنب و جوش بهاری را ببینید! مردم بومی هزاران سال است که در این مکان خاص دور هم جمع شده اند.

 یکی از معدود افراد خوش شانس باشید که می توانید مکانهای فسیل شگفت انگیز Burgess Shale را کشف کرده و در مورد اکوسیستم هایی که روزی در آنجا رونق گرفته اند بیاموزید.
 

 

(Radium Hot Springs (British Columbia


 

 یک روز برای جوان‌سازی و آرامش در چشمه‌های آب‌گرم و لذت بردن در Sinclair Canyon استفاده کنید. پارک ملی Radium که در پارک ملی Kootenay واقع‌شده، بزرگ‌ترین استخر آب‌گرم در کانادا است. آب به طور منحصر به فرد بدون بو و تمیز است و این چشمه آب‌گرم برای آب تنی و آرامش بسیار مناسب است.

 در استخر آب گرم و یا در استخر آب سرد، آبتنی کنید.
 

 
 معماری Aquacourt  قابل تحسین است، این ساختمان میراث بی نظیر از چشمه های آب گرم طبیعی و همچنین آب خنک کننده Sinclair Creek بهره برداری می کند.

 

 برای اینکه شانس خود را بیازمایید می توانید در لینک زیر ثبت نام کنید (این سفر قرار است در تابستان سال 2020 انجام شود):

https://www.pc.gc.ca/en/voyage-travel/conseils-tips/prix-concours-contest-prize

 

منبع: Parks Canada

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.3/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification