• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 21

 


 مطالعه برای آزمونی مانند آیلتس می‌تواند ترسناک باشد. یک جستجوی اینترنتی به شما یک میلیون روش مختلف نشان می‌دهد که می‌توانید خود را آماده کنید و دانستن اینکه کدامیک از آن‌ها سازنده است سخت است. برای بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی می توانید از آزمون‌های عملی استفاده کنید که یکی از موثرترین راه ها می باشند.

انجام آزمون‌های تمرین آیلتس به شما کمک می‌کند تا فرمت آزمون را یاد بگیرید و اعصاب خود را آرام کنید. همچنین به شما این فرصت را می‌دهد که ببینید چگونه تحت فشار قرار می‌گیرید و به شما نشان خواهد داد که هر جایی که نیاز دارید وقت بیشتری صرف تمرین کنید. به هر حال، تمرین باعث پیشرفت می‌شود!

 

  آزمون آیلتس کانادا (رایگان)

آزمون آیلتس کانادا منبعی است که توسط IDP Education ساخته شده است. IDP یک سازمان آموزش بین المللی و یکی از سه صاحب آیلتس است، بنابراین می توانید نسبت به اطلاعاتی که ارائه می دهید اطمینان داشته باشید. این وب سایت با اطلاعاتی در مورد مکان های آزمون و آماده سازی یک منبع مفید برای دانشجویان آینده نگر است که به دنبال تحصیل در کانادا هستند. IDP همچنین آزمونهای عملی را برای آزمون های جنرال و آکادمیک ارائه می دهد. آزمون آیلتس کانادا چهار بخش از امتحان را تجزیه می کند، زمان بندی و آنچه که شما انتظار دارید را توضیح می دهد. این امتحان همچنین شامل worksheet، audio recording و برگه های پاسخ می باشند تا بتوانید تجربه کاملی کسب کنید.

 

 برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://ieltscanadatest.com/prepare-for-ielts/practice-tests/free-ielts-practice-tests-general/

 

 

آزمون های IELTS Essentials Computer-Delivered (Free)

آیلتس به عنوان گزینه ای برای گوش دادن، خواندن و نوشتن بخش های امتحان، تست های ارائه شده ای را از طریق رایانه ارائه می دهد. این امتحانات ارائه شده توسط رایانه امکان دستیابی به تاریخ آزمون متنوع تر و یک دوره پردازش نتایج کارآمد را دارند. در حالی که محتوای IELTS ارائه شده توسط کامپیوتر با آزمونی که مبتنی بر کاغذ است یکسان است. این آزمون های عملی از مؤسسات آیلتس این فرصت را به شما می دهند که قبل از روز امتحان خود، یک تست با رایانه را تجربه کنید، تستی کامل با پاسخ.

 

 برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.ieltsessentials.com/about/computer-delivered-ielts/get-familiar

 

آزمون تمرین IELTS.org (رایگان)

یک مرکز رسمی برای آزمون آیلتس است. این وب سایت اطلاعات کامل آیلتس را برای کلیه اهداف و سازمانها ارائه می دهد. آزمونهای عملی آنها مانند کتابچه ای است که برای امتحان واقعی خود دریافت خواهید کرد. این یک روش عالی برای آزمایش کنندگان مضطرب است که اعصاب خود را آرام کنند. همچنین تعداد زیادی سؤال از آزمون نمونه رایگان دارد که می توانید برای آزمون تمرین خود از آنها استفاده کنید.

 

 برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.ielts.org/usa/ielts-for-test-takers/ielts-practice-test

 

امتحانات British Council IELTS Practice Tests (Free)

شورای بریتانیا سازمانی است که در زمینه های فرهنگی و آموزشی بین المللی تخصص دارد و یکی دیگر از صاحبان آیلتس است. این وب سایت، دیدی ساده به آنچه انتظار می رود هنگام امتحان خود داشته باشید، اینکه چگونه می توانید امتحان را پشت سر بگذارید، ارائه می دهد. رزرو بلیط از طریق شورای بریتانیا به دانشجویان بین‌المللی امکان دسترسی رایگان به مسیر آماده‌سازی آیلتس را می‌دهد. همچنین نمونه تست‌هایی را برای همه بخش‌های امتحانات آکادمیک و عمومی ارائه می‌دهند. شورای بریتانیا یک کار خارق‌العاده برای توضیح موثرترین شیوه‌ها برای نوشتن آزمون خود و آنچه که انتظار آن را دارد، انجام می‌دهد.

 

 برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://takeielts.britishcouncil.org/take-ielts/prepare/free-ielts-practice-tests

 

کتاب دانشجویان کمبریج آیلتس آکادمیک یا کتاب دانشجویی جنرال:

هر کدام از این کتاب‌ها در هر بخش از آزمون و سیستم امتیازدهی پر از جزییات هستند. آن‌ها همچنین شامل چهار مقاله امتحان معتبر هستند که دقیقاً شبیه آزمون واقعی هستند. کتاب‌های دانشجویان دانشگاه کمبریج با پاسخ و پرسش نامه، پاسخ‌های نوشتاری و شنیداری شکل می‌گیرند. حدوداً سالی یک ویرایش جدید از این کتاب ها منتشر می شود که در کتابفروشی های ایران نیز موجود هستند.

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.7/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification