• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 22

 


 در شرایطی که همه ی مردم به فروشگاه هجوم آورده اند تا برای دوران قرنطینه کرونا مایحتاج خریداری کنند، بیژن عرب و مریم اخگر، از اعضای جامعه فرهنگی ایرانیان سسکتون در ساسکچوان، به کمک خانواده های ایرانی شتافته اند که از سفر آمده اند و باید دو هفته در خانه بمانند.

 

 

آنها لیستی در دست دارند که ایرانیان تازه وارد به کانادا برایشان فرستاده اند. مریم اخگر می گوید: "آنها تازه به کانادا آمده اند و به خاطر دارم که هنگامی که مهاجرت کرده بودیم، دوست یا خانواده ای نداشتیم که به آنها تکیه کنیم".

ساسکچوان از آخرین استان های کاناداست که کرونا به آن راه پیدا کرد و دولت گردهمایی های بیش از 250 نفر را ممنوع کرده است و به مردم توصیه می شود از رفت و آمدهای غیر ضروری خودداری کنند.

به گفته بیژن، آنها از روش یکطرفه برای تحویل مایحتاج استفاده می کنند بصورتیکه بسته ها را پشت درب منزل خانواده ها قرار می دهند و بدون تماس مستقیم تحویل صورت می گیرد. "ما می خواهیم آنها در اینجا احساس دلگرمی کنند".

 

 

مقام ارشد وزارت بهداشت ساسکچوان Julie Kryzanowski این حرکت ابتکاری را "فوق العاده" خواند و اهمیت رعایت فاصله بهداشتی را مورد تاکید قرار داد.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.3/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification