• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 25

 

 در هفته های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا و در زمره اقداماتی که به منظور جلوگیری از گسترش زنجیره انتقال صورت گرفته است، آزمون های بین المللی معتبری نظیر آیلتس و تافل آزمون های حضوری خود را در اکثر مراکز کنسل کرده اند. در این میان، برخی از موسسات آموزشی کانادا آزمون آنلاین Duolingo را به عنوان جایگزینی موقت می پذیرند. 

 


 

 وبسایت این آزمون آنلاین:

https://englishtest.duolingo.com

 موسساتی که این مدرک را می پذیرند:

https://englishtest.duolingo.com/institutions

 

 چند نکته مهم:

 اعتبار آزمون، موسساتی که آن را قبول دارند و سایر مسائل می تواند بصورت روزانه تغییر کند، بنابراین اطلاعات آپدیت و دقیق باید حتماً از سایت موسسات و سازمان ها چک شود.

 هزینه آزمون 49 دلار آمریکا است.

 در زمان نگارش این مطلب 15 موسسه آموزشی کانادایی در مقاطع بالاتر از لیسانس ظاهراً این آزمون را قبول دارند.

 تاکنون سازمان مهاجرت کانادا اطلاعیه ای در مورد این آزمون منتشر نکرده است، بنابراین برای اهداف مهاجرتی نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 این آزمون فعلاً فقط برای اهداف پذیرش دانشگاهی استفاده می شود، اینکه میزان اعتبار آن در پرونده های ویزای تحصیلی چقدر است مشخص نیست و نیاز به زمان دارد.

 این جایگزین فعلاً فقط برای شرایط خاص کنونیست و تنها کسانی از آن استفاده می کنند که امکان صبر و شرکت در آزمون های آیلتس بعدی را ندارند.

 

 

منبع: اختصاصی پل

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.8/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification