• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 28

 

 در هفته های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا و در زمره اقداماتی که به منظور جلوگیری از گسترش زنجیره انتقال صورت گرفته است، آزمون های بین المللی معتبری نظیر آیلتس و تافل آزمون های حضوری خود را در اکثر مراکز کنسل کرده اند. در این میان، سازمان آیلتس در حال راه اندازی آزمون آنلاین تحت عنوان IELTS Indicator است. 

وبسایت این آزمون آنلاین:

https://www.ieltsindicator.com

خبر رسمی منتشر شده در این رابطه:

https://www.ielts.org/news/2020/ielts-partners-launch-new-online-test-to-support-students-impacted-by-covid-19-restrictions


 چند نکته مهم:

ثبت نام برای این آزمون از 22 آپریل 2020 قرار است آغاز شود. 

هزینه آزمون اعلام نشده است.

آزمون هفته ای 1 مرتبه ارائه می شود و نتایج 7 روز بعد از تست اعلام می شود.

مشخص نیست دقیقاً در اختیار چه متقاضیانی قرار خواهد گرفت، اما گفته شده است بطور محدود و برای متقاضیان مراکزی که به دلیل کرونا بسته شده اند ارائه می گردد. 

تنها برای اهداف ادامه تحصیل قابل استفاده است ولی از آنجائیکه جایگزینی برای آزمون حضوری نیست باید از دانشگاه ها یا کالج ها مورد قبول بودن آن تحقیق شود.

تاکنون سازمان مهاجرت کانادا اطلاعیه ای در مورد این آزمون منتشر نکرده است، بنابراین برای اهداف مهاجرتی نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

این آزمون فعلاً فقط برای اهداف پذیرش دانشگاهی استفاده می شود، اینکه میزان اعتبار آن در پرونده های ویزای تحصیلی چقدر است مشخص نیست و نیاز به زمان دارد.

این جایگزین فعلاً فقط برای شرایط خاص کنونیست و تنها کسانی از آن استفاده می کنند که امکان صبر و شرکت در آزمون های آیلتس بعدی را ندارند.

 

منبع: اختصاصی پل

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.2/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification