• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
pol article 30

 

 در دهه اخیر، کانادا مقصدی شناخته شده برای تمام مردم دنیاست که در پی فرصت های تازه هستند. با وجود یک سیستم آموزش قدرتمند و سریعترین نرخ رشد صنایع مرتبط با فناوری، دیگر شکی باقی نمی ماند که این کشور یکی از بهترین گزینه ها برای زندگی با یک آینده قابل پیش بینی و واضح خواهد بود.

البته عوامل مختلفی وجود دارند که کانادا را به نقطه ای عالی برای زندگی تبدیل کرده اند. هر چند شما اهل یک کشور در حال توسعه یا جهان سوم باشید، جا افتادن و زندگی شما در کانادا نباید چندان مشکل به نظر برسد. شما در اینجا نه تنها با مردمی خونگرم روبرو خواهید شد، بلکه افرادی را خواهید دید که برای کمک به شما نیز حاضرند از خود بگذرند. حال به معرفی پنج دلیل عمده می پردازیم که چرا کانادا محیطی عالی برای زندگی ست: 
میزان جرم و جنایت پائین

کانادا نه تنها به طرز غیر قابل وصفی به دلیل میزان پایین خشونت و جرم شناخته شده است، بلکه دارای یک سیستم پایدار دموکراتیک است. به طور مثال در مقایسه با آمریکا، مالکیت اسلحه به مراتب کمتر به چشم می خورد. و این درست به دلیل احساس امنیتی است که ساکنین دارند و برای محافظت از خود نیازی به خرید اسلحه نمی بینند. شما چه در حال انجام تجارت یا در حال رفتن به مدرسه باشید، در تمام مدت طول روز احساس امنیت خواهید کرد. 
کشوری با زیبایی وصف ناپذیر

کانادا به داشتن مناظر زیبا و افسانه ای مشهور است. از بناهای تاریخی تا پارک های پرآوازه جهانی، مکان های گسترده ای برای بازدید در این کشور وجود دارد. شهرهای کانادا مانند تورنتو و کلگری دارای پاک ترین هوا در دنیا هستند. اگر سفر کردن یکی از تفریحات شما باشد، کانادا گزینه ای مناسب برای اقامت خواهد بود. 
کشوری چند ملیتی و چند فرهنگی

هنگامی که در هر شهری از کانادا گردش کنید، صدای مردمی را خواهید شنید که به زبان های مختلف خارجی صحبت می کنند. اگر علاقه ای به ناخنک زدن به غذاهای متنوع از فرهنگ های مختلف داشته باشید، لذت شما در کانادا در این مورد بخصوص حد و مرزی نخواهد داشت. در تورنتو، پارک لارنس یکی از نقاط دیدنی است. در این نقطه شما با ترکیبی از مردم با فرهنگ های متفاوت و پیش زمینه های مذهبی مختلف روبرو خواهید شد. قطعاً کنار آمدن با این موضوع با حضور در چنین محیطی آسان تر است. 
 فرصت های اشتغال

 اگر شما یک نیروی متخصص هستید، پیدا کردن فرصت شغلی در این کشور به هیچ وحه کار سختی به نظر نمی رسد. شرکت های کانادایی همواره به دلیل کمبود نیروهای متخصص، برای پر کردن موقعیت های مختلف شغلی به دنبال نیروها و افراد خارجی می گردند. 
سیستم سلامت جهانی

بر خلاف بسیاری از کشورها، کانادا به مقیمان دائم خود درست مانند شهروندان خدمات اولیه درمانی رایگان ارائه می دهد. اگر شما در کشوری زندگی می کنید که هزینه درمان بسیار بالاست، این می تواند دلیلی منطقی برای اقامت در کانادا باشد.
 

منبع: The K News

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.3/5 (6 رای)
pol article 80pol article 79pol article 78pol article 77
ارسال نظر
verification