• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 34

 

 آیا ایده کسب و کار خلاقانه ای دارید؟ در اینجا چند سؤال اساسی وجود دارد که باید قبل از شروع تجارت جدید خود در کانادا از خود بپرسید. آیا می دانید از سال 2006 دولت کانادا بیش از 9 میلیارد دلار برای حمایت از علم و فناوری سرمایه گذاری کرده است؟ چنین اقدامات و برنامه هایی برای کمک به مشاغل کوچک و متوسط (SME) و تقویت رشد در زمینه های فناوری پیشرفته مانند هوا فضا و فناوری دیجیتال طراحی شده است. به عنوان یک رهبر جهانی در علم و فناوری، کانادا به عنوان قطب علم و فناوری در دنیا، تأکید زیادی روی تحقیقات و نوآوری دارد. 
چگونه برای تجارت خود تامین اعتبار کنیم؟

به عنوان یک کارآفرین مهاجر، می توانید از ویزای استارت آپ استفاده کنید. اما در مرحله اول، شما باید از یک سازمان معین تأمین اعتبار کنید. همچنین می توانید بر اساس ارزیابی آنها از احتمال موفقیت کسب و کار شما، از بخشهای دولتی و آژانسها، وام دریافت کنید (وام تجاری، وام وام مسکن یا وام های اعتباری از بخش های خصوصی یا سرمایه گذاران). امروزه، اکثر کارآفرینان برای جمع آوری کمک های عموم مردم که به پروژه های خود علاقه مند هستند و می خواهند از آنها حمایت مالی کنند، از سیستم عامل های آنلاین جمع آوری جمعیت استفاده می کنند. 
کدام ساختار تجاری را باید انتخاب کنیم؟

در کانادا سه نوع ساختار حقوقی برای یک تجارت وجود دارد و هر کدام از آنها مزایا و معایب خود را دارند که باید آنها را با دقت بررسی کنید.

نوع اول) مالکیت فردی: 

این ساده ترین ساختار است. با استفاده از این نوع سازمان تجارت، شما تنها مالک هستید و کاملاً مسئول تمام بدهی ها و تعهدات مربوط به شغل خود هستید. 

شکل گیری آسان و ارزان. شما بر تصمیم گیری کنترل دارید و تمام سودتان را حفظ خواهید کرد

مسئولیت نامحدود. عدم تداوم فعالیت شما

نوع دوم) شراکت: 

مشارکتها شامل دو یا چند نفر است که در مسئولیت ها و سودها سهیم هستند. شرکا سهم خود از درآمد کسب و کار را در اظهارنامه مالیاتی فردی خود درج می کنند.

سهم برابر در مدیریت و هزینه ها. مزایای مالیاتی

درگیری های احتمالی بین شما و شریکتان. شما در قبال تصمیمات تجاری اتخاذ شده توسط شریک خود مسئولیت مالی دارید.

نوع سوم) سهامداری

هنگامی که شغل خود را راه اندازی می نمایید، یک شخص حقوقی به عنوان سهام دار محسوب می شوید که با مالک و صاحب شغل متفاوت است. شما باید بیانیه مالیاتی جداگانه برای این نوع تجارت ارائه کنید.

مسئولیت محدود و افزایش سرمایه ساده تر

راه اندازی سخت و پیچیده و گران تر 
آیا برنامه مناسبی برای کسب و کار خود دارم؟

بسیاری از صاحبان مشاغل ممکن است تهیه یک طرح تجاری را به عنوان یک کار دلهره آور که شامل صدها صفحه است، تلقی کنند. با این حال، برنامه کسب و کار شما باید واضح و مختصر باشد و موارد زیر را پوشش دهد:

چشم انداز، ماموریت و اهداف اصلی تجارت
بازار هدف
چشم انداز رقابتی و نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تجزیه و تحلیل تهدیدات
نیازها از نظر منابع انسانی، مواد اولیه، امکانات، تجهیزات و سیستمهای IT
داده های مالی (دارایی ها، بودجه و پیش بینی های فروش، گردش پول)
جنبه های حقوقی (ساختار و مسئولیت های تجاری)
بازاریابی و استراتژی تجارت الکترونیکی
جدول زمانی پروژه، شامل تاریخ و مراحل 
 کسب و کار خود را کجا باید ثبت کنم؟

برای برخورد و مراوده راحت تر با آژانس های دولتی، ابتدا باید شماره کسب و کار را درخواست کنید، که می توانید از آن برای حواله های GST / HST و اظهارنامه مالیات بر درآمد شرکت استفاده کنید. شما همچنین باید شغل خود را در دولت استان محل سکونت خود ثبت کنید. یادتان باشد که مجوزهای لازم را بررسی کنید. اگر به اطلاعات مربوط به حق ثبت اختراع، علائم تجاری یا حق چاپ احتیاج دارید، به وب سایت اداره مالکیت معنوی کانادا مراجعه کنید. 
آیا نیاز به استفاده از خدمات حرفه ای دارم؟

اگر قصد راه اندازی یک تجارت را دارید، به متخصصانی مانند وکلا، مشاوران مالی، دفتر اسناد رسمی یا حسابدارانی احتیاج دارید تا در هر مرحله از راه به شما در پروژه کمک کنند. برای یافتن یک متخصص که بتوانید به آن اعتماد کنید، با وب سایت های انجمن تخصصی حرفه ای یا دایرکتوری متخصصان معتبر مشورت کنید. همچنین می توانید با یک مربی همکاری کنید، که شما را راهنمایی کند، مشاوره ارزشمندی ارائه دهد، به شما در ایجاد ارتباطات کمک کند و راه را به شما نشان دهد. شرکت در فعالیت های ارتباطی تجاری، مشاهده پروفایل های جالب در لینکدین یا تماس با اتاق بازرگانی کانادا، نقطه شروع خوبی برای یافتن منابع مفید است.

منبع: NBC

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.5/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification