• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
pol article 42

 

 برای چهارمین سال پیاپی، کانادا عنوان بهترین کشور برای زندگی از نظر کیفیت زندگی را بدست آورد. برطبق گزارش بهترین کشور ها سال 9102 ، کشور شمالی ما بر اساس مولفه هایی همچون مراقبت های بهداشتی، آموزش عمومی، امنیت، بازار کار مستحکم و چشم انداز سیاسی پایدار، بالاترین امتیاز را به دست آورد.


کانادا رتبه سوم بهترین کشورها برای زندگی را بدست آورد

 در حالت کلی، کانادا رتبه سومین کشور برتر جهان را پس از سوییس که در رتبه اول و ژاپن که در رتبه دوم قرارگرفت، بدست آورد. این گزارش همچنین بر اساس عواملی همچون حقوق بشر، محیط زیست، برابری جنسیتی و آزادی مذهبی کانادا را در رتبه شماره دو در مورد شهروندی قرار می دهد. دسته دیگری که رتبه بسیار بالایی در آن داشتیم در بهترین کشور ها برای زنان بود. کانادا به ترتیب پس از سوئد و دانمارک رتبه سوم را بدست آورد.
این پروژه سالانه، به رهبری U.S News و World Report ، BAV Group و دانشکده Warton از دانشگاه Pennsylvania هشتاد کشور را در انواع مقوله ها، از نفوذ اقتصادی تا قدرت نظامی گرفته تا آموزش و کیفیت زندگی مورد ارزیابی قرار می دهد تا مشخص شود کشورها در مقیاس جهانی چگونه هستند.


مهاجرت به کانادا به عنوان سومین کشور برتر جهان

 در حالی که کانادا در چندین دسته روند صعودی داشته، ایالات متحده آمریکا در چند دسته روند نزولی داشته است. ایالات متحده آمریکا همانند سال گذشته در رتبه هشتمین کشور برتر دنیا قرار گرفت در حالی که مطالعات نشان می دهد سطح اعتماد جهانی به کشور آمریکا همچنان در حال کاهش است، کشوری که در رتبه بیست و هفتم "ادراک از قابلیت اعتماد" قرار دارد. محققان در بیانیه ای عنوان کردند: برداشت از ایالات متحده به عنوان کشوری که به حقوق بشر اهمیت میدهد نیز از دست رفته است. با اینحال ایالات متحده در رتبه بندی جهانی قدرت در جایگاه اول قرار دارد و پس از آن روسیه و چین قرار گرفتند. کانادا در این دسته در رتبه دوازدهم قرار گرفت.

 کانادا در چندین دسته روند صعودی داشت

 

منبع:  Global News

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (3 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification