• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
pol article 55

 

 نخست وزیر انتاریو، داگ فورد، معتقد است این که هیچ راه حلی وجود نداشته باشد، ایده مضحکی است. وی در تاریخ 22 ژوئیه گفت که دانش آموزان انتاریو در فصل پاییز می توانند در کلاس های درس که در فضای باز برگزار می شود، شرکت کنند. فورد به خبرنگاران گفت که مدارس و به طور کل تمامی استان انتاریو، به هنگام سال تحصیلی جدید باید به فکر راه حل های خلاقانه باشند.

فورد می گوید حداقل در ماه سپتامبر، هوا اجازه می دهد، بچه ها می توانند تا آنجا که ممکن است به بیرون بروند و در فضای باز آموزش ببینند. وی اضافه کرد روزی با یکی از معلمان صحبت می کردم.به او گفتم "در زمان تحصیل خود من، روزی معلم پیشنهاد داد که کلاس را در فضای بیرون و زیر یک درخت برگزار کنیم. از آن معلم پرسیدم" آیا این به نظر شما مسخره است؟ که وی اظهار داشت "خیر، خود ما نیز به فکر چنین تصمیمی هستیم."

پیش از این انتاریو سه گزینه برای بازگشت به کلاس های درس را اعلام کرده بود و خاطرنشان کرده بود که هیچ دانش آموز یا پدر و مادری مجبور نیست که حتماً در مدرسه حضور داشته باشد. گزینه های پیشنهادی عبارت بودند از یادگیری در خانه، یادگیری در کلاس یا ترکیبی از این دو مورد.

در هفته های گذشته، هیئت مدیره مدارس منطقه تورنتو برنامه خود را برای بازگشت به کلاس در مدارس ابتدایی اعلام کرد. این برنامه شامل مواردی چون تعطیلی کافه تریای مدارس و برنامه ریزی برای شستشوی مرتب دست ها می شود.
 

 

منبع: Narcity

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.5/5 (2 رای)
pol article 77pol article 76pol article 75pol article 74
ارسال نظر
verification