• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 56

 

 شما بعد از نقل مکان به این خانه، دیگر نیازی به رفتن به تعطیلات نخواهید داشت. این عمارت چشمگیر برای فروش در واقع یک تفرجگاه خصوصی است و یک استخر آب گرم نیز در آن قرار دارد. می توانید در حیاط گلف بازی کنید، در بار مخفی خودتان نوشیدنی بنوشید و در این خانه فوق العاده در کنار آتش شنا کنید. هنگامی که صحبت از خانه رویایی می شود، برای این خانه تمام موارد تیک می خورند.
 


 این عمارت عظیم واقع در Oro Medonte (در قسمت شمالی دریاچه سیمکو)، هر آنچه را که برای زندگی در روزهای تعطیل و برای تفریح نیاز دارید را در خود جای داده است. مساحت آن 28 هکتار و قیمت آن 2,195,000 دلار است. همچنین این مجموعه در مجاورت مسیرهای پیاده روی به طول 2200 متر است.
 


 خانه ای سه خوابه و نوساز با اتاق های جادار، مطبوع و مکان هایی ویژه برای آرامش داشتن و استراحت کردن! می توانید روز را با گردش در انبار شراب و بار خصوصی تان بگذارنید. همان اندازه که فضای داخلی این خانه چشمگیر و دلنواز است، حیاط آن شما را به یاد مجلل ترین اقامتگاه های تفریحی خواهد انداخت! در باغچه ها و فضای گلکاری شده ی زیبای این عمارت به گشت و گذار بپردازید و نگران پشه هایی که در پاسیو هستند نباشید!
 


 استخر آن یکی از بهترین گزینه ها برای تفریح و استراحت است. این استخر دارای آبشارهای زیبا و حتی یک دیوار آتشین است. یک خط آتش دیواره های استخر را گرم می کند و شما می توانید در کنار شعله های آتش شنا کنید. اگر به اندازه کافی آب گرم نبود، می توانید سری به وان آب داغ 10 نفره نیز بزنید! در انتاریو تنها چند خانه شبیه این وجود دارد که استخرهای چند سطحی دارند!
 


 این مکان دارای یک ساحل منحنی و ساحل درخت خرما است که حال و هوای مناطق گرمسیری را برای شما تداعی خواهد کرد. یک استخر در پشت بام این بنا قرار دارد که شاید باعث شود شما تصور کنید که در آسمان شنا می کنید! خوشبختانه، شما برای لذت بردن و استفاده از استخرهای شگفت انگیز نیازی به رفتن به خانه جدید ندارید. تورنتو دارای استخرهای روباز و خارجی متنوعی برای گذراندن روزهای تابستان شما است.
 

 

 

 منبع: Narcity

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (2 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification