• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 57

 

 50 دوربین جدید سرعت در نزدیکی مدرسه ها و دیگر نقاط حساس از چندی قبل در تورنتو شروع به فعالیت کرده اند و بر اساس میزان سرعت جریمه را تعیین می کنند.

شهردار تورنتو، جان توری، گفت: "یک راه عالی برای عدم مواجهه با این جریمه ها این است که سرعت مجاز را رعایت کنید!".

در هر کدام از 25 منطقه تورنتو 2 دوربین نصب شده است. نرخ جریمه ها 5 دلار به ازای هر کیلومتر برای خودروهایی که بین 1 تا 19 کیلومتر سریعتر از حد مجاز برانند، 7.5 دلار به ازای هر کیلومتر برای 20 تا 29 کیلومتر بالاتر از حد مجاز و 12 دلار به ازای هر کیلومتر برای 30 تا 49 کیلومتر بالاتر از حد مجاز می باشد. یعنی مثلاً خودرویی که 49 کیلومتر سریعتر از حد مجاز رانندگی کرده باشد بطور خودکار قبض جریمه 588 دلاری به اضافه 130 دلار هزینه های دادگاه و غیره دریافت می کند. 
 


صاحب خودروهایی که از 50 کیلومتر به بالا در محدوده غیرمجاز باشند به دادگاه دعوت می شوند. این جریمه ها شامل امتیاز منفی نخواهند بود ولی احتمالاً حق بیمه خودرو را تحت تاثیر قرار می دهند. 

ضمناً، برای رانندگانی که با داشتن نقشه اقدام به اجتناب از رویارویی با این دوربین ها می نمایند، جان توری افزود: "بر اساس فیدبک دریافت از جوامع محلی و داده های جرائم، دوربین ها بعد از تابستان جابه جا خواهند شد". 
 

 مشاهده نقشه دوربین ها در تورنتو:

toronto.ca/speed-cameras

 

 

 منبع: CP24

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.8/5 (4 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification