• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 60

 

 اگر به رستوران هایی با غذاهای گیاهی و بدون گوشت علاقه دارید، می توانید به آسانی در رستوران های گیاهی تورنتو کاسه‌های سبزیجات و همبرگرهای بدون گوشت پیدا کنید. در این رستوران ها می توانید به راحتی طعم گل بامیه روی تاکو را بچشید و انواع تالی های هندی را امتحان کنید. در این مقاله به معرفی بهترین رستوران های گیاهی تورنتو خواهیم پرداخت.
 

1)  پلانتا (Planta)

Address: 1221 Bay Street


نام تجاری آشپز دیوید لی یک امپراتوری وگان در یورکویل است. پلانتا سال 2016 راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون با یک منوی متمرکز بر غذاهای آسیایی در خیابان کویین گسترش یافته است. این رستوران که غذاهای آسیایی و مکزیکی را با یکدیگر ترکیب کرده یک شعبه هم برای همبرگرهای گیاهی خود دارد.


2)  فرش آن فرانت (Fresh On Front)

Address: 47 Front St E


زنجیره اصلی رستوران های گیاهی فرشانفرانت در این شهر در سال 1999 راه اندازی شد و اکنون دارای هشت شعبه بزرگ در سراسر تورنتو و حتی لس آنجلس است. آب‌میوه‌های سرد، چیزبرگرهای Beyond Meat و حلقه‌های پیاز معروف کینوآ باعث شده بسیاری از مردم به دنبال نام فرشانفرانت باشند.


3)  هاگ تان (Hogtown Vegan on College)

Address: 382 College St


غذاهای ساده جنوبی معمولاً سویا را تداعی نمی کنند، اما هاگ‌تاون یکی از اولین رستوران هایی بود که این غذا را با منوی غذاهایی مانند ترکیب‌های بدون مرغ و وگان سرو کرد. این رستوران از زمان بسته شدن شعبه خیابان بلور، در مکانی در خیابان کالج قرار دارد.


4)  پارکا فود (Parka Food Co)

Address: 424 Queen St. West


این نقطه از خیابان کویین جایی است که جعبه های پنیر Mac N' Cashew با موادی مانند قارچ ترافل و چیلی کینوآ هر کسی را به سمت خود جذب می کند. در پارکافود غذاهای مقوی و سالم دیگری از جمله همبرگرهای ارگانیک قارچ پورتوبلو و کاسه های گل کلم چیپوتل نیز طبخ می شود.


5)  کوپفرت اند کیم (Kupfert & Kim on Spadina)

Address: 140 Spadina Avenue


افراد محلی که در این منطقه ساکن هستند، غذاهای بدون گوشت را می توانند به آسانی در این رستوران پیدا کنند. . همبرگر تاهینی، لازانیا بسته بندی شده با سبزیجات و کاسه برنج قهوه ای در منوی هر 9 شعبه K&K وجود دارد.  شعبه یورکویل این رستوران همچنین اقلام برانچ مانند تخم مرغ بندیکت با هالندیز وگان ارائه می‌دهد.


6)  هلو 123 (Hello 123)

Address: 1122 Queen St W


 برگرهای کیمچی و برانچ در منو این رستوران در غرب خیابان کویین، شعبه دیگری از نام تجاری Kupfert و کیم. برگر پنیر وگانا گودا یک انتخاب عالی در اینجا است، اما سفارش صبحانه عظیم ایرنه، کاری است که قهرمانان واقعی انجام می دهند. در هلو 123 همچنین  اسموتی هایی همراه با زغال اخته، بادام هندی، وانیل، و نمک دریایی یا نعناع، زنجبیل، شاهدانه، کلم پیچ و گلابی  برای مشتریان سرو می شود.


7)  اربن هربیور (Urban Herbivore)

Address: 64 Oxford Street


یک پاتوق مهم گیاهخواری در تورنتو که اولین برند گیاهی در آمریکای شمالی بود و رستوران آن در یک مرکز خرید راه اندازی شد. شعبه Eaton Centre آن دو سال پیش بسته شد و شعبه های خیابان کالج و آنکس هم دیگر فعال نیستند. اما شما می توانید سری به شعبه مرکز خرید Kensington  زده و از سوپ ها، اسنک ها و ساندویچ های گیاهی آن نهایت لذت را ببرید.


8)  لابارتولا (La Bartola)

Address: 588 College St


این ایتالیای کوچک رنگارنگ علاوه بر غذاهای مکزیکی‌های بدون گوشت، غذاهای قابل تامل گیاهی دیگری را نیز سرو می‌کند. توستادا، تاکو و تتلا که گاهی با مرغ تینگا یا پیبل درست می‌شوند، در این رستوران با سبزیجات و سایر طعم‌های گیاهی سرو می‌شوند. تمام تورتیلاها از ذرت غیر GMO ساخته می شوند و می تواند برای همه دائقه ها گوارا باشد.


9)  برارسویتز (Brar Sweets)

Address: 2646 Islington Avenue


کاملا ارزش دارد که در این رستوران منتظر کوفته مالایی فوق العاده، چانا و نان کره ای باشید. این برند غذایی هندی به دلیل موقعیت مکانی خود در گرند بوفه در برامپتون نیز شناخته شده است که حتی از این مرکز خرید هم مشتری های بیشتری دارد.

 

 منبع: Blogto

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (1 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification