• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 61

 

 کلگری شهری بسیار شگفت انگیز است. رانندگی تا کوهستان های فوق زیبا یک گزینه پیش روی شماست، اما وقتی به این شهر می رسید چرا باید به جای رفتن به کوه های سنگی بنف، بسیاری تفریحات مهیج تر و جذاب تر را از دست بدهید؟ کوه های بنف ممکن است شما را صدا بزنند، اما مطمئن باشید که آن ها جایی نمی روند و همیشه فرصت کافی برای دیدن آن ها وجود دارد. تفریحات، فعالیت ها و جاذبه های گردشگری در کلگری را نمی توان به سادگی نادیده گرفت. به ما اعتماد کنید و این مقاله را بخوانید تا با این تفریحات منحصر به فرد در این شهر آشنا شوید.

در اینجا قرار نیست از باغ وحش یا پیست سواری کلگری صحبت کنیم، هر چند که آن ها هم جذابیت های خود را دارند. هدف معرفی ناب ترین و متفاوت ترین موارد و فعالیت های تفریحی به شماست. هنردوستان، علاقمندان به ماجراجویی و عاشقان غذا در این مقاله فراموش نشده اند. پس اگر به دنبال ایده های هیجان انگیز دسته جمعی یا حتی فعالیت های انفرادی، کلگری را از یاد نبرید:

1.  رصد ستارگان در رصدخانه روتنی

ورودی: 30 دلار
ساعات کار: ساعاتی مشخص در ماه
Address:  210 Ave. W., Hwy. 22 S., Foothills County, AB
 


یک رانندگی کوتاه در شمال کلگری، شما را به این مکان جالب توجه می رسانند. در اینجا می توانید با کهکشان ها آشنا شوید و گاهی هم در برابر عظمت آن نگاهی به خود بیاندازید. تجربه ای منحصر به فرد و ویژه که شاید تا به حال نظیر آن را هم ندیده باشید.


2.  تداعی خاطره بازی های آرکید در رک روم

Address:  1180 901 64 Ave. N.E., Calgary, AB



رک روم کلگری به طور کامل با بازی های بسیار جذاب یک روز کامل وقت شما را پر خواهد کرد. بیش از 100 بازی کامپیوتری و همچنین پینگ پنگ و استخر در این فضا وجود دارد. در طبقه بالای آن می توانید از رستوران با موزیک زنده نیز استفاده کنید


3.  سفر در زمان در موزه لاگید

Address:  707 13 Ave. S.W., Calgary, AB


این مکان یک میراث زیبا در پارک یادبود مرکزی کلگری است و در هر زمان از سال می توان از آن بازدید کرد. باغ ها و چشمه های زرق و برق دار آن در تابستان و کتابخانه آرام و ساکت آن در طول زمستان می تواند برای عموم مخاطبان جذاب باشد.


4.  سفر به ماه در موزه معاصر

ساعات کار: پنج شنبه 23 ژانویه تا یکشنبه 15 مارس

Address: Contemporary Calgary, 701 11 St. S.W.,Calgary, AB


در اینجا می توان حجم عظیم و خیره کننده شبیه سازی شده از پدیده زیبایی چون ماه را تماشا کرد. یک ماه عظیم با اندازه و حجم واقعی که شما را به حیرت خواهد انداخت. ترکیبی کامل از علم و هنر که توسط لوک جرام طراحی و ساخته شده است.


5.  رقص و شادی در پیانوبار

Address: 1002 37 St. S.W., Calgary, AB


یک فضای شاد و مهیج و پر نور! و پر از موسیقی ! اینجا جایی است که حداقل یک بار باید به آن سر بزنید. در پیانوبار می توانید انواع و اقسام غذاها و نوشیدنی ها را سفارش دهید و موزیک های مورد علاقه خود را گوش کنید


6.  خط افق کلگری در کارتینگ داونهیل

ورودی: 21 دلار
ساعات کار: بازگشایی در ماه مه

Address:  Winsport Canada Olympic Park, 88 Canada Olympic Rd. S.W., Calgary, AB


هر چند این مکان در فصل بهار بازگشایی می شود، اما از الان هم برای دیدن آن هیجان وجود دارد. شما می توانید در اینجا همزمان با یک کارتینگ هیجان انگیز و دیدن مناظر زیبای شهر، خط افق را پیش روی خود ببینید. شاید کمی ترسناک به نظر بیاید، اما مثل یک انفجار کامل است!


7.  یک تور فرهنگی در موزه گلنبو

ورودی: 18 دلار

Address: 130 9 Ave. S.E., Calgary, AB


موزه گلنبو همیشه قابل توجه است و شما باید نمایشگاه های آن را ببینید. بازدید از موزه، یک فعالیت کامل و وقت گیر برای یک روز سرد در کالگری است. اگر در کلگری زندگی می کنید، حتما این روزها سری به این موزه بزنید.


8.  تماشای فیلم در پلازا

ورودی: 11 دلار

Address: 1133 Kensington Rd. N.W., Calgary, AB


یک سالن فعال در طول دهه های متمادی که بهترین مکان برای تماشای فیلم های کلاسیک یا نسخه های جدید همراه با دوست یا شریک زندگی شماست. شاید تجربه دیدن فیلم، همان باشد که پیش از این داشته اید، اما این بار قرار است این اتفاق در محیطی جذاب تر و متفاوت تر رخ دهد.

 

 منبع: Narcity

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (1 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification
زمان ثبت
یکشنبه 08 اسفند 1400 07:16
محمد
خیلی جالب بود. ممنون
ادمین پل

ممنون از فیدبک مثبت شما