• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 75

 آخرین آپدیت: 22 دی 1401 - 8 شب


 امروز تعدادی از متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در ایران پیامکی را با مضمون زیر دریافت کردند:

 

هنوز خبر رسمی از طرف آیلتس یا سازمان سنجش در این مورد منتشر نشده است و نمی دانیم این صرفاً شایعه است یا حقیقت دارد. اما  در سایت آیلتس تهران از تاریخ 16 فوریه 2023 (27 بهمن 1401) به بعد آزمون ها «تکمیل» نشان می دهد:

 

 

متاسفانه این روزها همه چیز مصداق "هر دم از این باغ بری می رسد..." شده است. امیدواریم که این خبر صحت نداشته باشد و مشکل موقت بوده و به سرعت حل شود. در غیر این صورت دوباره مانند دوره های زمانی دیگری که آزمون آیلتس در ایران انجام نمی شد، متقاضیان ممکن است مجبور شوند آزمون را در یکی از کشورهای همسایه ایران ثبت نام نمایند که نه تنها به معنای هزینه ثبت نام بالاتر آزمون است، بلکه هزینه رفت و آمد و اقامت نیز به پروسه افزوده می شود. این مساله نتایج منفی زیادی به دنبال دارد که سختی دوچندان برای متقاضی ها را اگر صرفنظر کنیم، باعث خروج شدید ارز از کشور نیز خواهد شد. 

 

هنوز خبر رسمی در این مورد از سوی ارگان های ذیربط منتشر نشده است، به محض اینکه این اتفاق بیفتد از طریق سایت، صفحه اینستاگرام و نیز کانال تلگرام پل اطلاع رسانی خواهیم نمود.

 

آپدیت منتشر شده از سوی سازمان سنجش ایران در تاریخ 22 دی ماه:

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.0/5 (2 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification